Ana Sayfa KÜNYE

KÜNYE

YÖNETİM YERİ ADRESİ
TOSUN MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş

Vali Mithat Bey Mahallesi, Sıhke Caddesi Adıgüzel İş Merkezi Kat:4 No:22
İpekyolu/VAN

 Tel: 0532 651 11 87

Mail: info@kredibankam.net

SORUMLU MÜDÜR

Murat TOSUN
mail:
 mtosun@kredibankam.net

EDİTÖRLER

Melis SÖZEN                        Neriman  KIZILCA                         Mahmut SEZİN
 mail: msozen@kredibankam.net       nkizilca@kredibankam.net       msezin@kredibankam.net

Melik ÖZTÜRK                        Latife YEDİAYLIK                        Halil ASLAN
mail: mozturk@kredibankam.net        lyediaylik@kredibankam.net     haslan@kredibankam.net

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Mehmet ELKATMIŞ
mail: 
melkatmiş@kredibankam.net

REKLAM REZERVASYON

Cansu ÖZGEN
mail: reklam@kredibankam.net

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
basin@kredibankam.net

HUKUK DANIŞMANI

Av. Murat YILDIRIM – hukuk@kredibankam.net

ALTYAPI ve TEMA
Newsmag teması ile WordPress 4.8.3.

Bilgi ve Destek Hattı
0850 432 85 65

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI
Kredibankam.net internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı TOSUN MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 Kredibankam.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Kredibankam.net’e aittir. Kredibankam.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Kredibankam.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Kredibankam.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Kredibankam.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Kredibankam.net However, sometimes the Kredibankam.net uses third parties to process your information. Kredibankam.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Kredibankam.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Kredibankam.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Kredibankam.net and its services. When you use Kredibankam.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Kredibankam.net cookies section of our full Privacy Policy.