Ana Sayfa KREDİ 11 Kasım 2017

Ziraat Bankası Dosya Masrafsız Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası Dosya Masrafsız Tüketici Kredisi

Tüketiciler ortaya çıkan çeşitli ihtiyçlarını karşılamak adına kendi finansal kaynaklarının yetmediği durumlarda, bankalardan kredilendirme talep edebilmektedirler. Bankalar da sahip oldukları kaynakları, tüketicilere yaptıkları başvurular neticesinde kredi olarak sağlamaktadırlar. Bu yönden ortaya çıkan ikili ilişkide, her iki tarafta kazançlı çıkmaktadır. Bankalar, sundukları kredilerde uyguladıkları faiz oranları ile para üzerinden kiralama getirisi kazanırken, tüketiciler de ihtiyaçlarını toplu para ile karşılayarak, taksitlerle geri ödeme avantajı elde etmektedirler. Zira bugün tüketiciler için de en uygun faiz oranı ve masrafı tercih edebilecekleri çeşitli bankaların kredi seçenekleri bulunmaktadır. Kişiler böylelikle kendi bütçelerine uygun olan altenatifi tercih ederek kredilendirmelerden faydalanabilmektedir.

Bankalar artan müşteri portföyü ve artan rekabete bağlı olarak müşteri kazanabilmek adına bazı karlardan vazgeçmeyi göze alıp müşterilerin masraflardan en az etkilenmesini sağlayarak finansal kaynak ihtiyaçlarını görmelerini sağlayabiliyorlar.

Birçok banka kendi müşterilerine ya da başka müşteriler kazanmak adına kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalardan biri de masrafsız tüketici kredisi.  Ziraat Bankası da müşterilerine gerekli koşulları sağlamaları karşılığında masrafsız tüketici kredisi kullandırmayı amaçlıyor. İhtiyaç sahipleri için daha karlı bir işlem olduğu için daha az bir masraf karşılığında ihtiyacınızı gidermeniz mümkün.

Masrafsız tüketici kredisine başvurduğunuzda onaylanan tutarı eksiksiz net bir şekilde elde edebileceksiniz. Masrafsız tüketici kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinden başvurmanız mümkün. Masrafsız tüketici kredisine başvurabilmek için yanınızda bulundurmanız gereken belgeler vardır. Bunlar:

– Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası bulunan belge (ehliyet, nüfus cüzdanı, pasaport vb.)

– Çalışma durumunu gösteren gelir beyanı yapabileceğiniz belge

– Tüzel kişiliklerden firmaya ait sözleşme ve ticaret sicil gazetesi fotokopisi

– Serbest meslek çalışanları için bağlı oldukları kurumdan üyelik belgesi

KREDİ HESAPLAMA

Ziraat Bankası’nın müşterilerine sağladığı masrafsız tüketici kredisi kampanyası dahilinde 48 ay vadeli olarak alacağınız 50 bin TL tutarındaki bireysel ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı %1.34’tür. Bu kapsamda bankaya aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı ise 1.502,83 TL olarak gerçekleşecektir.

Bu hesaplama dahilinde eğer Ziraat Bankası’nın masrafsız tüketici kredisin bütçeniz için uygun görünüyorsa, siz de size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bireysel olarak başvurunuzu yapabilir ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?