Ana Sayfa KREDİ 28 Kasım 2017

Ziraat Bankası 10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası 10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’deki kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası müşterilerine özel uygun faiz oranları ile masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,34 olup, sabit bir şekilde uygulanıyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunan banka hem her ay eşit taksitli ödeme planları hem de üç ayda bir taksitli ödeme planları imkanı sağlıyor.

Banka kredi kullanan müşterilerinden yapılan dosya masrafları için ücret talep etmemektedir.  Kredi masrafsız olarak sunulmaktadır.

İhtiyaç kredisi başvurusu banka şubelerinden yapılmaktadır. Başvuru sırasında bireylerden istenen belgeler kişilerin nüfus cüzdanları, gelir dokümanları, kredi başvuru formu, adres teyiti için ikametgah belgesi ve gerekli görülmesi durumunda istenen diğer belgelerden oluşmaktadır. Nüfus cüzdanı yerine sürücü belgesi ya da pasaportta geçerli olmaktadır. Getirilen bu belgelerden herhangi biri üzerinde kesinlik T.C kimlik numarası yazması gerekmektedir.

10.000 TL Masrafsız Kredi

Ziraat Bankası’nın sunduğu masrafsız kredi kampanyası kapsamında 10 bin TL finansman alan ve 48 ay vadeli ödeme planı düzenlenen müşterinin aylık ödemesi gereken kredi tutarı 300,57 TL’ye tekabül etmektedir. Kredi sonunda ödenecek toplam tutar 14 bin 427,14 TL olmaktadır. Yıllık maliyet oranı yüzde 21,0974 olup, yüzde 5 oranında BSMV ile yüzde 15 oranında KKDF alınmaktadır.

Ziraat Bankası masrafsız ihtiyaç kredisi faiz oranları 15 Ekim 2017 tarihinde kredibankam.net internet sitesinin editörleri tarafından aşağıda yer alan bağlantı kullanılarak oluşturulmuştur.

http://www.ziraat.com.tr/tr/diger/HesaplamaAraclari/Pages/KrediHesaplama.aspx

Aynı zamanda internet sitemizde yer alan krediler kategorisi vasıtası ile de diğer bankalar tarafından düzenlenen kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?