Ana Sayfa KREDİ 28 Kasım 2017

Öğretmenlere Özel Düşük Faizli Kredi Kampanyası

Öğretmenlere Özel Düşük Faizli Kredi Kampanyası

Halkbank Öğretmenler Günü Kredi Kampanyası, Hesaplı ve Uygun İhtiyaç Kredisi, Tahsis Ücretsiz Kredi Fırsatı – Yine kasım ayına girmiş olduk. Bu ay içerisinde öğretmenlerimizin için çok özel bir gün var. Bu açıdan ben şimdiden tüm öğretmenlerimizin; “Öğretmenler Gününü” kutluyorum. Alışveriş mağazalarında, şimdiden kampanyalar olmaya başladı. Ama herkesin ortak problemi, maddi sıkıntılar. Ayrıca ihtiyaçlarda söz konusu. Haliyle de kredi çekme durumunda kalıyoruz. Siz değerli öğretmenlerimiz de, eğer kredi çekmeyi düşünüyorsanız, bu haber tamda size göre.

HALKBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ KREDİ KAMPANYASI

Bankalar, kolları sıvazladı. Bugünü fırsat bilenler, kampanyalarını yayımlamaya başladılar bile. Halkbank’ta sizler için özel ve kaliteli bir kampanya hazırlamış. Bende yazımızın detaylarına geçmeden önce; tüm öğretmenlerimizin, bu özel gününü kutluyor ve saygılarımı iletiyorum. Arzu ederseniz ayrıntılar ile sizleri baş başa bırakalım.

HALKBANK ÖĞRETMENLER GÜNÜ İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Sizde öğretmenseniz, o halde bu kampanya tamda size göre. Zira kredi limiti ve faiz oranları ilk etapta dikkatleri üzerine çeken özellikler arasında yer alıyor. Halkbank’tan 50.000 TL’ye kadar kredi çekebiliyorsunuz. Tabi bu krediyi dilerseniz 48 ay gibi uzun bir vade ile de geri ödeyebiliyorsunuz. Yüksek limit ve uzun vade bir çok kimse için tercih nedenleri arasında yer alıyor. Faiz oranlarını merak edenler için de uygun ve hesaplı olduğunu söyleyebiliriz. Faiz oranları kredi tahsis ücreti ödeme isteğinize göre belirleniyor.

Ben tahsis ücreti öderim diyorsanız, halkbank’ta faiz oranını %1,18 olarak belirliyor. Yok ben tahsis ücreti ödemem diyorsanız da faiz oranı %1,23 olarak sunuluyor. Tahsis ücreti sizlerin isteğinize sunulmuş. Ayrıca kredi tahsis ücreti de alacağınız paranın %0,5’i oranı kadar oluyor. Hayat sigortası var mı? diye soranlara evet cevabını verelim. Artık hayat sigortası yaptırmayan banka kalmadı zaten.

KREDİYE SMS İLE BAŞVURU İMKANI VAR

Başvurunuzu halkbank şubelerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi dilerseniz başvurunuzu SMS ile de yapabilirsiniz. Yerinizden kalkmadan ve dersinize ara vermeden hızlıca başvuru yapabilme imkanı bulunuyor. Sizlerde mesaj yolu ile başvuru yapmak istiyorsanız, aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla; OGRETMEN, TC No, Aylık Geliriniz ve İstediğiniz Tutarı yazmanız gerekecek. Ardından bu metni 3452‘ye yollamanız yeterli olacaktır. (Örnek sms: OGRETMEN 44444442222 3000 25000) Ön onay alırsanız, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdanınızı mutlaka yanınıza alın ve o şekilde bankaya gidin.

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMALARI VE ÖDEME PLANLARI

50.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiniz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %1,18‘i vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 1.442,55 TL kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 262,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,7234 dür. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

50.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul etmiyorsunuz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %23‘ü vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 1.461,24 TL kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 262,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %19,2230 dur. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

10.000 TL Kredi lazım ve başvuruda bulundunuz. Gerekli onayı da aldınız. Bu parayı 4 yıl yani 48 ay vade ile geri ödemek istiyorsunuz. Ayrıca kredi tahsis ücreti de ödemeyi kabul ettiniz. Bu durumda da banka sizlere faiz oranı olarak %1,18‘i vermiş oldu. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarınız 288,51 TL kadardır. Kredi tahsis ücretiniz de 52,5 TL dir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %18,7234 dür. Hayat sigortası ise yaş ve cinsiyetiniz de dikkate alınarak banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?