Ana Sayfa KREDİ 28 Kasım 2017

Denizbank Evlilik Kredisi Şartları Nelerdir

Denizbank Evlilik Kredisi Şartları Nelerdir

Bankacılık sektöründe yer alan bankalar bireysel müşterilerine ve piyasada yer alan diğer müşteri olmayan tüketicilere çok özel fırsatlar sunarlar. Bu fırsatlar genel olarak bireysel ihtiyaç kredisi uygulaması ile tüketicilere kanalize edilirken, bireyler çeşitli ihtiyaçlarına bu sayede kolaylıkla yanıt bulabilmektedir. Son dönemde bu anlamda oldukça büyük gelişmelere imza atan bankacılık sektöründe artık her türlü finansal ihtiyaca yanıt veren kredilendirme olanakları bulunmaktadır ve kişiler bu sayede tüm ihtiyaçlarına en hızlı şekilde yanıt bulabilmektedir.

Bahsettiğimiz özel olanaklar arasında yeni evlilik yapacak olan kişilere özel avantajlar da bulunmaktadır. Hatta bu anlamda bu tür kredilendirmeler büyük ölçüde tüketicilerin ağır yüklerini ortadan kaldırmaktadır. Çünkü evlilik demek; nişan, kına, düğün, nikah, balayı, çeyiz ve daha birçok masraflı sürecin eş zamanlı olarak gerçekleştirilmesi anlamına gelmektedir. Davetiyeler, düğün salonları, kına masrafları, gelinlik, damatlık, diğer harcamalar ve balayı masrafları evlenecek olan çiftleri büyük bir yük altına sokmaktadır. Bu anlamda da bankaların sundukları evlilik kredisi devreye girmektedir. Evlilik kredisi kampanyalarından faydalanan yeni evlenecek çiftler yuvalarını daha kolay bir şekilde karşılayabilmektedir. Bu bahsetiğimiz krediyi ise Denizbank müşterilerine en avantajl şartlarda sunmaktadır.

DENİZBANK’TAN ÇOK AVANTAJLI EVLİLİK KREDİSİ SİZİNLE

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan denizbank evlilik kredisi ile evlenecek olan çiftlere çok özel olanaklar sunmakta ve faiz oranı yönünden büyük bir fırsatı ortaya koymaktadır. Vade süresi ve ödeme kolaylıklarını ise söylemeye dahi gerek kalmamaktadır.

EVLİLİK KREDİSİ ALABİLMEK İÇİN

Bankanın evlilik kredisi için uyguladığı faiz oranı tercih edilen vade süresine göre farklılık göstermekte olup %1.65 ile %1.78 arasında değişmektedir.

Denizbank’tan evlilik kredisi alabilmek için tıpkı bireysel ihtiyaç kredisinde olduğu gibi başvuru yapmak gerekmektedir. Başvuru yapan çiftlerin ise 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Banka evlilik kredisi kampanyası kapsamında en fazla 55 bin TL’ye kadar kredilendirme sağlamaktadır. Bankadan alınacak olan evlilik kredisi için uygulanan vade süresi ise maksimum 48 ay yani 4 yıl süreli olarak gerçekleşmektedir. Bu kredi için bankaya online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu Denizbank’ın resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?