Ana Sayfa KREDİ KARTI 11 Ağustos 2017

QNB Finansbank Kredi Kartı Borcunu 72 Ay Yapılandırma Fırsatı

QNB Finansbank Kredi Kartı Borcunu 72 Ay Yapılandırma Fırsatı

Günümüzde kredi kartı kullanan sayısı oldukça çoktur. Bu durumun en büyük sebeplerinden biri ise; eski zamanlarda bundan yaklaşık 10 yıl önce kredi kartı herkese verilemez ve lüks olarak gözüken bir imkandır. Ancak günümüzde reşit olan kişilerin reşit olur olmaz kredi kartı tahsil etme imkanı vardır. Hal böyle olunca da kredi kartı borcu yüzünden sıkıntılar yaşayan kişi sayısı da oldukça fazladır. Kredi kartı borcunun sebeplerinden ise en bilineni düzensiz ve plansız harcamalardır. Kesinlikle kredi kartı sahiplerinin yapması gereken bir davranıştan bahsedeceğiz.

Kredi Kartı Kullanırken Dikkatli Olun

Kredi kartı sahipleri, kredi kartlarıyla alışveriş yaptıktan sonra aldıkları ürünün aylık ödemesini not almaları ve aylık taksitini hesaplamaları gerekmektedir. Bu hesabı yapan kişiler çoğunlukla kredi kartı ödemelerinde sıkıntı çekmezler. Ayrıca bankalar kredi kartı verdiği kişilerden yıllık saçma bir ödemede alabilmektedir. Bu durumunda önüne geçmiş olunur ve itiraz hakkınız olur. Diğer türlü hesapsız iş yaparsanız ve not almazsanız bankalar sizlere kredi kartı kullanım bedeli gibi birçok bedel çıkartır ve bu ödemeleri yaparken farkında bile olmazsınız. Ülkemizde kredi kartı yüzünden çekilen sıkıntılar artık hukuki süreçlere de girmektedir. Hukuki süreçler olduğunda hapis cezası bile alınabilmektedir. Ancak hapis cezası sonrası yine de borcunuzu ödemeniz ve o borcu kapatmanız gerekiyor. Hapis cezası sadece borcu ödemeye kişiyi teşvik edebilmek adına yapılmaktadır. Tabi ki bu durumda sicilinize yansır ve gelecekteki iş hayatınızda ve bankalardan finansman sağlama ihtiyacınız olduğunda karşınıza çıkar. Bu duruma kadar gelmiş iseniz bu durumdan kurtulmak yaklaşık 2 yıl almaktadır. Tüm borçlarınızı bitirip bankalarla daha iyi finansman işlemleri gerçekleştirerek kredi notlarınızı yukarılara çıkartabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan Müşterilerine Büyük Destek

QNB Finansbank’tan müşterilerine büyük destek

QNB Finansbank kredi kartı veren bankalardan biridir. Bu banka müşterilerine kredi kartı ödemelerinde büyük bir yardım sağladı diyebiliriz. Sizde bu bankadan kredi kartı almış ve ödemelerinde zorluk çekiyorsanız artık içiniz ferah olabilir. QNB Finansbank, kredi kartı kullanan müşterilerinin borçlarında zorlanmasına karşılık olarak 72 aylık yapılandırma desteğini vereceğini açıkladı. 27 Eylül 2016 tarihinden beri uygulanan bu işlem müşterilere büyük kolaylık ve imkanlar sağlar. Ayrıca bu yöntemle birlikte müşteriler kredi ödemelerine de teşvik edilmiş olur. Sizin de QNB Finansbank kredi kartı borcunuz var ise ve ödemelerinde zorluk çekiyor ya da hiç ödeme yapamıyorsanız bu durumu bankaya bildirin ve 72 aylık yapılandırma için bankaya müracaat edin.

Yapılandırma Nedir?

Yapılandırmayı kısaca açıklamak gerekirse bankaya olan ödemelerinizde zorlandığınız zaman sizlerin aylık ödemelerini düşürerek daha uzun vadelere borcunuzun bölünmesidir. Bu durum sayesinde aylık olarak ödediğiniz borç bölünecek ve azalacaktır. Ödeyemediğiniz miktarlardan bir anda çok düşük miktarlara çekilen aylık borcunuz sizi rahatlatabilir. Bu konuda çoğu banka bu imkanları sunmamış ve borçların ödenebilmesi için bu fırsatlardan müşterilerini yararlandırmamıştır. Bu bankalar arasında öne çıkan QNB Finansbank müşterilerine iyi bir hizmet sunuyor. Yapılandırma her zaman için müşteriler adına faydalı olur. En azından aylık olarak ödemeler düşer ve ödemeleriniz rahatlar.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?