Ana Sayfa KREDİ KARTI 11 Ağustos 2017

Ziraat Bankası Marketlerde Geçerli MaxiPuan Kampanyası

Ziraat Bankası Marketlerde Geçerli MaxiPuan Kampanyası

Bu kampanya Maximum anlaşmalı marketlerde geçerlidir. Marketlerden çekeceğiniz tek seferlik ve farklı günlerde olacak şekilde yapılacak olan 100 TL ve üzerindeki 4. Peşin alışverişte geçerli olacak, alışverişe özel 40 TL MaxiPuan şeklindedir. Bu kampanyanın da diğer kampanyalarda olduğu gibi bazı koşulları vardır. Bu koşulların neler olduğunu görelim;

1. MaxiPuan Nedir?

Maximum kartınızla yaptığınız alışverişler sonucunda kazandığınız puanlardır. Kazandığınız bu puanları istediğiniz takdirde biriktirebilirsiniz ve Maximum kurumlarında hemen paraya çevirerek kullanabilirsiniz.

2. Kampanyanın Koşulları Neler

  • Kampanya süreci boyunca yapılacak olan alışverişleriniz POS cihazları üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • Bu kampanya kart ile değil kişiye özel olacaktır. Yani müşteri bu kampanyadan bir kere yararlanabilecek ve Maximum 40 TL kazanabilir.
  • Kampanya gün içerisinde yapılacak olan tüm alışverişlerde değil sadece tek bir alışverişte geçerli olmaktadır.
  • Kazandığınız MaxiPuanlar, müşterimizin kullandığı karta 1 hafta içerisinde eklenmektedir.
  • Tabi ki bazı işlemler sonucunda puanlar kazanamazsınız. Mesela şirket kartınızla yaptığınız alışverişleri, taksitlendirme yoluyla yaptığınız alışverişler ya da Ziraat bankasının sunmuş olduğu ücretsiz kartlar ile yaptığınız alışverişler de MaxiPuan kazanamazsınız. Çünkü bu işlemler kampanyamıza dâhil edilmemiştir.
  • Kampanyamıza yurtiçinden katılım SMS’leri ücretsizdir.
  • KKTC vatandaşları kampanyaya katılmak isteyebilirler. Kampanyaya katılmak için “0532 752 47 47” ye SMS gönderebilmektedirler. KKTC’den atılan SMS’ler kendi hatlarınız üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?