Ana Sayfa BANKALAR 11 Ağustos 2017

İş Bankası Personel Maaşları

İş Bankası Personel Maaşları

İş Bankası Gişe Görevlisi Maaşları 2017 yılında yaklaşık olarak 2500 – 3000 TL arasındadır.

Gişe görevlilerinin yaptığı iş ise, maaş ödemeleri, kredi kartı tahsilatı ya da nakit para çekim ve alımı ile ilgili işleri yaparlar.

İş Bankası müşteri hizmetleri maaşları ise 2017 yılı itibariyle 2.200 – 2.600 TL arasında ödenmektedir. Bu maaşlar yaklaşık değerlerdir. Performansa göre maaşlar düşmekte ya da artabilmektedir. Müşteri hizmetleri ise kredi ödemeleri, hesap açımı gibi işlerle uğraşırlar.

İş Bankası asistan maaşları bu yıl itibariyle gişe görevlileriyle yaklaşık maaşı alırlar. İş Bankası’nda ayrıca güvenlik, avukat, insan kaynakları, satış temsilcisi, engelli çalışanlar gibi kadroları da bulunmaktadır.

İş Bankası Personel Maaşları

İş Bankası maaşları net olarak belirtmek mümkün değildir. Diğer bankalarda olduğu gibi, İş Bankası’nda da performansa dayalı olarak maaş ödemesi gerçekleştirilmektedir. İş Bankası çalışanlarına ayrıca yemek, yol ve sağlık harcamalarıyla birlikte, prim de vermektedir. Sizde İş Bankası’nda çalışmak istiyor ve maaş ödemeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bu konuyu dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?