Kuveyt Türk 0 Km Motosiklet Kredisi

Kuveyt Türk 0 Km Motosiklet Kredisi

Kuveyt Türk sizlere almak istediğiniz araç için finansmanlarıyla hizmet veriyor. 0 Km ve 2. el Araç Finansmanı...

Kuveyt Türk sizlere almak istediğiniz araç için finansmanlarıyla hizmet veriyor. 0 Km ve 2. el Araç Finansmanı ve Motosiklet Finansmanı ile dilediğiniz türdeki taşıt için Kuveyt Türk’e başvurabilirsiniz. Çoğu insan özellikle büyük şehirlerde hayatını idame ettirmeye çalışan insanlar, trafikten yana şikayetçidirler. Trafiğin kasvetli ve boğucu tarafı sebebiyle okula, işine ya da başka bir yere gitmek için bu çileyi çekmek zorundadır. Artık kendinizi ve gününüzü yorucu ve boğucu trafikle meşgul etmenize gerek yok.

Kuveyt Türk bir katılım bankası olması sebebiyle faizsiz krediler veriyor. Bunlardan birisi de kuveyt türk faizsiz ihtiyaç kredisi olarak geçiyor. Araç, konut, ihtiyaç kredileri ve ihtiyaç kart ile son dönemlerde popülaritesi yükselen katılım bankaları içinde tecrübesiyle ve bu alanda ilklerden olması hasebiyle önemli avantajlara sahip.

Sms Yolu ile Başvuru Yapabilir miyim?

Kendi içinde bir öz disiplin geliştiren Kuveyt Türk, koyduğu kurallar itibari ile de diğer bankalardan farklılık gösteriyor. Örneğin kredi yerine sizlere finansman desteği sağlıyor. Bunun haricinde finansman desteği alabilmeniz için şubelere gitmeniz ya da 444 0 123 / 0850 251 0 123 numaralarından çağrı merkezlerine ulaşmanız gerekiyor. Yani kuveyt türk kredi başvuru sms gibi bir başvuru yöntemi kullanmıyor.

Trafiğin Keşmekeşinden Kurtulun

Kuveyt Türk O Km Motosiklet Kredisi ile aslında sizlere kredi değil finansman deteği sağlamış oluyor. Web sitesinde yer alan Finansmanlar kısmından Araç Finansmanı bölümüne geldiğinizde sitenin sağ tarafında yer alan kuveyt türk kredi hesaplama tablosu karşınıza çıkıyor. Buradan almak istediğiniz motosikleti finanse eden bankaya ne kadarlık bir bedel ödemeniz gerektiğini görüyorsunuz. Kuvey Türk motosiklet için finansmanı TL cinsinden sağlıyor ve maksimum 48 aylık vade oluşturabiliyorsunuz. Alacağınız motosiklet için toplam fatura tutarının 50.000 TL’lik kısmı için %70 lik, 50.000 TL sonrası tutarda ise %50 oranında finansman desteği sağlıyor. Hesaplama tablosuna geldiğinizde 5.000 TL lik bir mostosiklet için 12 ay vade ile ödeyeceğiniz toplam rakam 5.492,58 TL olarak gerçekleşiyor. Bankanın kâr oranı olarak ortaya koyduğu yani standart bankacılıkta faiz oranı olarak bilinen oran ise 5.000 TL lik motosiklet için 12 ay vadede %1,23 olarak sunuluyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?