Ana Sayfa KREDİ KARTI 11 Kasım 2017

İş Bankası Maksimum Kredi Kartımın Limitini Nasıl Arttırabilirim?

İş Bankası Maksimum Kredi Kartımın Limitini Nasıl Arttırabilirim?

Bilindiği üzere kredi kartları, günümüzde popüler olan tüketici finansman araçlarından biridir. Her banka, kendisini diğerlerinden farklı kılacak özelliklere sahip kredi kartları sunmakta ve bu kartları diğerlerinden farklı kılan para puan sistemleri, firmalarla bankalar arasındaki anlaşmalardan doğan ekstra indirim ve ekstra taksit fırsatları, öğrencilere özel sunulan kredi kartları gibi birçok özellikleri bulunmaktadır.

Maksimum kredi kartı kullanıcıları kartlarının limitleriyle ilgili sorun yaşıyorlarsa ya da bu limitler kendilerine yetersiz geliyorsa, maksimum kredi kartı limit arttırımı için İş Bankası’nın sunduğu birden fazla limit arttırma yöntemi mevcuttur.

İş Bankasının internet bankacılığı hizmeti kullanılarak maksimum kredi kartı limit arttırım işlemi için başvuruda bulunulabilir. Bunun için internet bankacılığı şifresi ve müşteri numarasının biliniyor olması yeterli olmaktadır. İş Bankası telefon bankacılığı aracılığıyla da maksimum kredi kartı limit arttırım başvurusunda bulunulabilir. Bunun için 0850 724 0 724 numaralı telefonun aranması başvuru için yeterlidir.

Tüm bu seçenekler dışında banka ile bireysel olarak görüşerek limit arttırım başvurusunda bulunulmak istenirse İş Bankası şubelerine bireysel olarak da başvurulabilir. Şubelerdeki bireysel müşteri temsilcileri ile görüşerek kredi kartı limit arttırım başvurusunda bulunulabilir.

Maksimum Kredi Kartı Limiti Kendiliğinden Artar Mı?
İş Bankası, hizmete sunduğu kredi kartlarıyla ilgili belirli aralıklarla olacak şekilde güncellemeler yapmaktadır. Kart limitinde olacak herhangi bir değişiklik kredi kartının kullanıcısına SMS ya da e-mail olarak bildirilecektir. Bu şekilde limit arttırım işlemi banka tarafından uygulanabildiği gibi banka, limit düşümü işlemi de gerçekleştirebilmektedir. Limite karşı yapılacak herhangi bir güncelleme de kullanıcı tarafından bu işleme itiraz edilebilmektedir. Banka tarafından limit güncellemesi durumundan memnun kalmamış kişiler, İş Bankası şubelerine giderek bu işlem hakkında dilekçe verirler ve kredi kartları limitlerinin eski şekline gelmesi isteğinde bulunabilirler.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?