Ana Sayfa KREDİ KARTI 11 Ağustos 2017

Halkbank Paraf Kredi Kartı Kurban Bayramına Özel 100 TL ParafPara

Halkbank Paraf Kredi Kartı Kurban Bayramına Özel 100 TL ParafPara

Halkbank Paraf Kredi Kartı, 2017 Türkiye Halk Bankası Kurban Bayramı Kampanyası, 100 TL ParafPara Bayram Hediyesi – Bugünden itibaren artık bankaların büyük bir kısmı kurban bayramına özel ürünlerine dair kampanyalar paylaşacaktır. Kimisi kredi kampanyalarından, kimisi de kredi kartı kampanyalarından ümit besleyecek. Bankalar böylesi günlerde ciddi manada kredi veriyor. Ayrıca kredi kartı kampanyaları yayınlayarak müşteri çekmeye çalışıyorlar. Biz tüketicler ise kredi kartı kullanmadan bayramı geçiremiyoruz.

HALKBANK KURBAN BAYRAMINA ÖZEL KREDİ KARTI KAMPANYASI

Yalnız bir kozumuz var. Cebimizde bir kaç bankanın kredi kartı bulunuyor. Haliyle hangi banka en hesaplı kampanyayı yaparsa ona o karttan harcama yapıyoruz. Bu yönüyle de bankaların arasında bir çekişme ve rekabet olmuş oluyor. Kurban bayramına özel ilk kredi kartı kampanyasını Halkbank sunmuş oldu. Bende bu kampanyayı inceleyerek güzel bir haber hazırlamış oldum. Ayrıca diğer bankalar da Kurban bayramına özel kredi veya kredi kartı kampanyası yayınlar yayınlamaz, bu platformdan sizler ile paylaşacağım.

HALKBANK 100 TL PARAFPARA BAYRAM HEDİYESİ

Bayramlarda kredi kartlarını çok fazla kullanıyoruz. hele bir de bu sene bayramın yaz ayına denk gelmesi nedeniyle kartlara daha da fazla yükleneceğiz. Halkbankası da market ve akaryakıt alışverişleriniz dışında tek seferde ve farklı günlerde olmak şartı ile yapacağınız 150 TL ve üstünde ki her alışverişinize 10 TL ParafPara hediye ediyor. Genel toplamda ise kazanacağınız parafpara tutarı 100 TL dir. Asıl kartınız ile ve ek kartınız ile kampanyaya katılabiliyorsunuz. Lakin her halükarda kazanacağınız paraf puan tutarı 100 lira olacaktır.

KREDİ BAŞVURU TARİHİ VE YARARLANMA SÜRELERİ

Aklınıza paraf para ne zaman yükleniyor? tarzında soru gelmiş olabilir. Harcamanızı istediğiniz bankanın Pos cihazından gerçekleştirebilirsiniz. İş yeri de, akşamleyin gün sonu işlemi yaptığında bilgiler halkbank’ın sistemine ulaşmaktadır. Bir sonraki gün ise paraf paranız hemen kartınıza yatıyor. Bu kampanyadan yararlanma tarikleri 5 ağustos ile 4 eylül 2017 arasındadır. Ayrıca kazandığınız paraf puanlarınızı da 14 eylül 2017 tarihine kadar harcamanız gerekiyor. Eğer harcamazsanız da 15 eylül tarihinde bu puanlar geri alınıyor.

KAMPANYAYA BAŞVURU

Kampanyaya katılmak isteyenlerin halkbank sistemlerinde kayıtlı olan telefon numarası ile bir ufak SMS atması yeterli, oluyor. SMS metni olarak da KAMPANYA yazmanız yeterli. Ardından bunu 3404’e göndermeniz gerekiyor. Mesaj bankaya ulaştıktan sonra kaydınız yapılıyor ve kaydınızın alındığına dair bilgi mesajı sizlere geliyor. Bu mesajın ardından da harcamalarınızı yapıyorsunuz. Attığınız mesaj ücretsizdir. Yalnız Bu mesajların Turkcell, Vodofone veya Türk Telekom operatörlerinden gönderilmesi gerekiyor.

BİLMENİZ GEREKENLER

Kampanyaya Parafly veya Paraf Kredi Kartları dahildir. Yalnız Busines kartınız, Halkcard’ınız veya Ticari kartınız ile yaptığınız alışverişler kampanyaya dahil edilmiyor. Sizde takdir edersiniz ki, paraf para harcamaları da kampanya dahilinde olmuyor. Otomatik ödeme talimatları da kapsam dışında. Aidat, kira yada eğitim ödemeleri de kampanyaya dahil değildir. Ha bir de paraf para transfer işlemleri de dikkate alınmıyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?