Ana Sayfa BANKALAR 10 Ağustos 2017

Garanti İletişim Bilgileri

Garanti İletişim Bilgileri

Hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ve isteklerini ön plana taşıyan Garanti Bankası, Garanti müşteri hizmetlerine haklı müşteri hizmetleri adını vererek müşterilerine verdiği değeri bir kez daha gözler önüne seriyor.

Müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak için 444 0 333 Garanti iletişim numaralarını tuşlayarak müşteri temsilcisine ulaşarak her türlü işleminizi kısa sürede halledebilirsiniz.

Haklı Müşterilerin Müşteri Hizmetleri

“Müşteri her zaman haklıdır” sözünü hizmet mottosu kabul eden Garanti bankasında Garanti müşteri hizmetleri ile Garanti iletişim kurulmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve daha kaliteli hizmet verebilmek adına yaptığınız görüşmeler müşteri hizmetleri tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Şubeye gitmeye gerek kalmadan evden bankacılık sistemini yaygınlaştırmak için çaba harcayan ve müşterilerine kullanım kolaylığı sağlayan Garanti Bankası müşteri hizmetlerinden şubede yapabildiğiniz pek çok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şifre bilgileriniz öğrenme, havale işlemleri hatta GSM hattınıza TL yükleme işlemleri bunlardan sadece bazılarıdır.

Haklı Müşterilerin Hızlı Müşteri Temsilcileri

Haklı müşteri hizmetlerini aradığınız zaman müşteri hizmetleri sisteminden yapmak istediğiniz işlemler için sizi yönlendirecek bilgisayara bağlanırsınız. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız doğrudan müşteri temsilcisine bağlanmak için menüden sırasıyla 1 – 3  ve 5 rakamlarını tuşlamanız gerekmektedir.

Sonrasında kredi kartı bilgileriniz ve şifre bilgileriniz girerek müşteri temsilcinize ulaşabilirsiniz. Garanti müşteri hizmetleri ile iletişim kurmak bu kadar basit ve müşterilere verilen değer fazla olunca Garanti Bankası müşterisi olmak bir ayrıcalık haline gelmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?