Ana Sayfa BANKALAR 11 Ağustos 2017

Garanti Bankası’ndan Kurban Bayramı İçin Acil kredi Başvurusu

Garanti Bankası’ndan Kurban Bayramı İçin Acil kredi Başvurusu

2017 Garanti Bankası Kurban bayramı Kredi Fırsatı, Garanti Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Garanti Hesaplı ve Uygun Kredi Kampanyası- Saygıdeğer okurlarımız ve değerli dostlarımız, kredi ihtiyacınızın olduğunu çok iyi biliyoruz. Hesaplı kredi aradığınızı da. Kurban bayramı gibi özel zamanların en ideal kredi kampanyalarının sunulduğunu da. Bu açıdan da bir kaç gündür bankaların bayram kredisi kampanyalarını sizler ile buluşturuyoruz. Ne kadar çok kampanya olursa, o kadar çok alternatifiniz olacaktır.

GARANTİ KURBAN BAYRAMI KREDİSİNİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

Fazlaca alternatifiniz olunca da aralarından en hesaplı olanı tercih edebileceksiniz. Bizde buna katkı sağlamak adına durmadan çalışıyoruz. Hangi banka yeni kredi kampanyası yayınlarsa, anında sizler ile paylaşıyoruz. Ben bu yazıyı garanti bankasının kurban bayramına ayırdım. Faiz oranları, vade sayıları, tahsis ücreti ödeme durumu, kredi limiti gibi merak edilen konulara açıklık getirmeye çalışacağım. Akıllardaki soru işaretlerini kaldırmaya çalışacağım. Kredi hepimize lazım ve kaçınılmaz. Detaylar bana uyuyor diyorsanız, değerlendirebilirsiniz.

GARANTİ BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI VE AYRINTILARI

Garanti bankası bayram da ihtiyaç duyacağınız nakit parayı sizlere sunuyor. Hatta diğer ihtiyaçlarınız var ise bunları da rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Çünkü garanti bankasından toplam 75.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Kredi limiti oldukça yüksektir. Sizde ihtiyacınız ölçüsünde kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Taksit sayısını da en az 3 ay yapabiliyorsunuz. En çok ise 48 ay yapabilirsiniz. Bu vade sayısı aralıklarında taksitinizi belirleyebilirsiniz. Hani vade sayısı da oldukça iyi. Peki faiz oranları?

Faiz oranlarına da değinelim isterseniz. Garanti bankası alınacak olan kredinin tutarına göre faiz oranı sunuyor. Bu oranların en yükseği %1,89 olarak karşımıza çıkıyor. En düşük oranı ise %1,29 olarak sunuluyor. Kredinin tahsis ücreti bulunuyor. Binde beş oranında garanti bankası bu tutarı sizlerden tahsil ediyor zaten. Hayat sigortası da krediyi aldığınız anda yaptırılıyor. Toplam 2 tane ek gideriniz oluyor. Dilerseniz şimdide krediye nasıl başvuru yapılacağını anlatalım.

GARANTİ BAYRAM KREDİSİNE NASIL BAŞVURU YAPILIYOR?

Garanti müşterileri, internetten, daha doğrusu cep şube yada internet şube ile kolayca kredi başvurularını yapabilirler. Başvuru yapıldıktan sonra ise onay geldiği anda tekrardan internet şubeye giriş yapar ve paranızı hesabınıza yönlendirerek bankaya gitmeden kullanabilirsiniz. Maaş müşterileri maaşları ölçüsünde 75.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorlar. Yalnız maaş müşterisi değilseniz ve normal garanti müşterisi iseniz internetten en fazla 25.000 TL kredi alabilirsiniz. Toplamda 5 dakika da kredinize kavuşursunuz.

Birde müşteri olmayanlar var. Onlar ise banka şubelerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Veyahut internetten online başvuru ile de başvurularını gerçekleştirebilirler. Cevabı da kısa bir süre içerisinde sizlere ulaşır. Evet ön onaylı krediniz hazır alabilirsiniz diye cevap gelirse, gelir belgenizi mutlaka yanınıza alıp bankaya gidip kredinizi alabilirsiniz. Başvuru için ihtiyaç duyacağınız link; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID3b3faf5

KURBAN BAYRAMI KREDİSİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

50.000 TL ihtiyaç kredisini alacaksınız. Başvurunuzu da yaptınız. Hatta garanti gerekli onayı bile verdi. Sizde bankaya 48 ay vade ile bu borcunuzu ödemek istediğinizi söylediniz. uzun taksitin kimseye zararı yok. Garanti de faiz olarak %1,34 oranını vermiş oldu. Sizin aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 1.502 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama olarak 762,50 TL olacağının altını çizelim. Kredi tahsis ücretiniz de 250 TL olacaktır.

75.000 TL ihtiyaç kredisini alacaksınız. Başvurunuzu da yaptınız. Hatta garanti gerekli onayı bile verdi. Sizde bankaya 48 ay vade ile bu borcunuzu ödemek istediğinizi söylediniz. uzun taksitin kimseye zararı yok. Garanti de faiz olarak %1,29 oranını vermiş oldu. Sizin aylık ödeyeceğiniz kredi taksidiniz 2.225 TL olacaktır. Hayat sigortası için de ortalama olarak 1.143 TL olacağının altını çizelim. Kredi tahsis ücretiniz de 375 TL olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?