Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

Halk Bankası’ndan KKTC Vatandaşları İçin İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası’ndan KKTC Vatandaşları İçin İhtiyaç Kredisi

Türkiye Halk Bankası A.Ş. daha çok kullanılan adı ile Halkbank kurulduğu 1933 yılından beri yakaladığı pozitif ivme sayesinde sürekli olarak büyümekte olan Türkiye’nin en büyük bankalarından bir tanesi olmaktadır. Sağladığı uygun faiz oranları ve bununla birlikte 48 aya kadar vatandaşlara sunmuş olduğu vade imkanı ile insanları oldukça memnun bırakan kredi imkanları ile karşımıza çıkan Halkbank gelen talepler üzerine KKTC vatandaşları için ihtiyaçlarını karşılayacak kredi imkanı sunmaya başladı.

Eğitim, alışveriş, tatil, sağlık gibi ihtiyaçlar için oldukça uygun olan kredi kampanyalarından sonuncusu olan bu ihtiyaç kredisinde birçok avantaj bulunuyor. Otomobil bakımı için, ev tadilatları için, çocuklarınızın eğitim masrafları için veya düğün için nakit para lazım olduysa bu kredi tam olarak bu amaç için oluşturulmuş en uygun kredi. Üstelik Türkiye’deki gibi vade sınırı da mevcut olmadığı için KKTC vatandaşlarına 48 ay değil 60 aya kadar vade imkanı mevcut.

Aylık 242 TL taksit ile 10.000 TL Kredi İmkanı

Halk Bankası’nın ihtiyaç kredisi için belirlediği faiz oranları 48 aya kadar %1,20, 49-60 ay arası için ise %1,28. Örnek vermek gerekirse 10.000 TL’lik bir ihtiyaç kredisi aldığınızda 48 ay vadeli ödeme seçeneğinde aylık 277 TL’ye, 60 ay vadeli ödeme seçeneğinde ise 242 TL’ye taksitlendirme yapılmış oluyor. 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunan bankadan şayet 50.000 TL kredi talebinde bulunursanız 48 ay vadeli ödemede aylık 1.387 TL, 60 ayda ise 1.211 TL taksit ile krediyi ödeme fırsatı elde etmiş oluyorsunuz.

Nasıl Başvurabilirim?

İnternet bankacılığı ve telefon ile kredi başvurusu yapılamamakta sadece Halkbank KKTC şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu alınmaktadır. Kredi için gerekli olan belgeler ise TC Kimlik Numarasının yazılı olduğu kimlik,ehliyet,pasaporttan herhangi biri, çalışan kişiler için bordro, emekliler için ise SGK emekli belgesi yeterli olacaktır. Başka bir belgeye veya bir kefile ihtiyaç duymadan oldukça rahat bir şekilde en kısa sürede 1.000 TL’den 50.000 TL’ye kadar istediğiniz miktarda kredi fırsatı için en yakın HalkBank KKTC şubesine gidebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?