Ana Sayfa KOSGEB 11 Ağustos 2017

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere paketleme işi veren firmalar 2017 başlıklı yazımızda, İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine paketleme işi veren firmalar hakkında bilgiler sunacağız. Artık firmalar daha ucuz ürün yaptırmak için değişik yöntemlere başvuru yapmaktadır. Fabrika giderlerinin çoğalması, iş verenleri daha çok evlere sipariş vermeye yöneltmiştir. Bu noktada son yıllarda artık evlerde iş yapan kişi sayısı artmış ve bundan dolayı da artık yeni bir gelir kapısı açılmıştır. Evlere paketleme işi veren firmalar ile ilgili diğer ayrıntılar…

Bu yazımızda;

 • Evlere paketleme işi veren firma ve telefon numaraları nelerdir?
 • Evlere iş veren şirketler
 • Evde ek iş yaparak kaç para kazanılır?
 • Evde ek gelir için hangi işler yapılabilir?

Evlerde paketleme işi ile ilgili merak edilen tüm soruların yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Evlere paketleme işi veren firmalar ile ilgi tüm detaylar…

Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evlere Paketleme İşi Veren Firma İletişim ve Sipariş Alma

Türkiye’nin neresinde olursanız olun evlere paketleme siparişi alabilirsiniz. Sanayinin olduğu tüm illerde evlere iş verilmektedir. Fabrikalarda yapılabilen basit paketleme işleri artık daha ucuza mal olduğu için daha çok evlere verilmektedir. Bunun için belli şirketler olmayıp tüm fabrika ya da orta büyüklükteki atölye sahipleri evlere iş vermektedir.

Evlere iş verenler sadece büyük şehirlerde değil, tüm il ve ilçelerde iş verenler bu işi doğru ve zamanında yapacak kişiler aramaktadır. Peki iş verecek kişiye nasıl ulaşılır? Bunun için en uygun yöntem internet üzerinden evlere iş veren firmalar olmaktadır. İnternet üzerinden de iş veren ile işçiler bizim kanalımız ile bir araya gelebilir.

 Evde Ek Gelir İmkanı

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların İletişim Numarası

Aşağıda YORUM kısmında iş verenler kendi il-ilçe ve telefon numarasını yazmaktadır. Evlere paketleme işi alacak olan işçiler de yine kendi bulundukları semt-ilçe ya da ili yazarak sipariş alabilecekleri alanları yazmaları gerekmektedir. Bu sayede hem iş veren hem de işçiler birbirilerini bulabilir ve çok iyi iş siparişleri verilebilir.

Evde Ek İş Yaparak Kaç Para Kazanılır?

Evde ek iş yaparak ne kadar kazanacağını merak edenler için şunu ifade edebiliriz. Evde paketleme işi başta olmak üzere diğer alanlarda iş alan kişiler kazandıkları paraları gördükten sonra, artık buna ek iş nazarı ile bakmayacaktır. Çünkü, özellikle bayanlar içinde Türkiye’de birçok kişi bu işi yaparak ayda binlerce TL kazanmaktadır.

Evde paketleme işi ya da diğer herhangi bir ek iş yaparak ayda 2000-3000 TL ek gelir elde etmek mümkündür. Ama bu kadar çok kazanmak isteyen kişiler, öncelikle bu işi ciddi bir şekilde yapması gerekmektedir. Günün tamamı bu işe gideceği için evini de ona göre ayarlaması gerekmektedir.

Ama hem çocuklar hem de ev işi var deyip de bu kadar yoğun çalışamam diyen kişilere de ek gelir sağlanabilmektedir. Özellikle bu durumdaki bayanlar, 2000 TL değil de daha az kazanarak da bu ek işi yapabilir. Bu sayede hem ev işleri ile ilgilenirken hem de evin bütçesine önemli bir katkı sağlanmış olacaktır.

Evde Yapılabilecek Ek İşler

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılabilir?

Evlerde fabrikalarda işçiler tarafından yapılan tüm paketleme işleri evlerde de yapılabilmektedir. Bu işleri sipariş olarak alan işçiler, evde yorulmadan büyük paralar kazanabilir. Evde paketleme işi veren firmalar kadar hangi işin yapılacağı da önemlidir. Aşağıda evlere verilen genel paketleme işleri verilmiştir. Bunlar;

 • Evde Mandal Paketleme
 • Evde Galoş Paketleme
 • Evde Plastik Tabak Paketleme
 • Evde Pet Bardak Paketlemek
 • Evde Kürdan Paketlemek
 • Evde Pipet Paketlemek
 • Evde Kibrit Paketlemek

Saydığımız alanlar ile ilgili olarak yeteneğinizin olduğu konu ile ilgili olarak paketleme işlemleri yapabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?