Ana Sayfa EKONOMİ 11 Kasım 2017

Borçlulara Para Yardımı Yapan Ünlüler ve İş Adamları

Borçlulara Para Yardımı Yapan Ünlüler ve İş Adamları

Birçok ünlü ve iş adamı, zor durumdaki insanlara yardım düzenlemektedir. Hayırsever iş adamları, vakıflara para yardımı yapmakta ve yoksulların karınlarını doyurmaktadır. Bunun yanında sosyal medya hesapları ile artık ünlü isimlerle kolaylıkla iletişime geçilebilmektedir. Birçok kişi devletten para beklemek yerine, ünlü iş adamlarının sosyal medya hesaplarına ulaşarak yardım talep etmektedir. Burada muhtaç insanların bir kısmına da para yardımı yapılmaktadır.

Borcunuzun kapanmasına yardımcı olabilmekteler

Asgari ücretle geçimini sağlayan ve bu yüzden de borçlarını bir türlü kapatamayan on binlerce kişi mevcuttur. Artan borçlar sebebiyle sıkıntılar, icra takipleri yaşanabilmektedir. Ancak ünlü iş adamları için bu tutar önemli olmadığı için kolaylıkla yardımlar yapılabilmektedir. İhtiyaç sahiplerinin mağdur olmaması için birçok iş adamı bu çeşit yardımlarla gündeme gelmektedir. Parasal olarak yardım yapmakta olan zengin kişiler hali hazırda yardım yapıyor olabilmekteler. Bu konuda tek bir kişiye umut bağlanmaması gerekmektedir.

Para yardımı yapan ünlüler ve iş adamları ile iletişime geçerken, durumunuzu tam olarak anlatmanız gerekmektedir. Maddi anlamda gerçekten bir ihtiyaç olduğunun ve bunun uzun vadede ciddi sıkıntılara yol açacağını kanıtlamanız gerekmektedir. Burada acil para ihtiyacını göz önünde bulunduran zengin kişi, istenilen miktarı hesabınıza iletebilmektedir.

Vakıflardan maddi destek olanakları

Burada kaymakamlıklar ve vakıflar da önemli bir görev üstlenmektedir. Vakıflar genel olarak maddi sıkıntılar yaşayanlara para desteği sağlamaktadır.

Ne yapılmalıdır?

Parasal destek isteyeceğiniz kurumun, çok büyük ve çok zengin olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Burada özellikle de büyük şirketlerin iş adamlarına ulaşmanız önem taşımaktadır. Artık sosyal medya ağının gelişmesiyle birlikte, ünlü iş adamlarıyla bile kolaylıkla iletişim sağlanmaktadır.

Hangi firmalarla iletişime geçilmelidir?

Kaptan şirketler grubu, Lc Waikiki, Anadolu Endüstri Holding, Enka İnşaat, Abdi İbrahim İlaç, Kıraça Holding, Öztürk Yatırım ile iletişim sağlanmalıdır. Uluslararası anlamda faaliyet gösteren bu firmaların yetkilileri, çoğu kişiye maddi yardımda bulunmaktadır. Türkiye’nin zengin firmaları İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük illerde faaliyet göstermekteler. Üstelik çoğu iş adamı para yardımı yapabileceği, ihtiyaç sahibi kimseleri aramaktalar. Maddi ihtiyaç talebinde bulunan kişiler de genellikle reddedilmemektedir.

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • müzeyyen akkaya :

    12 Aralık 2017-17:28

    kıredi borçlarımı ödeyemiyorum kefillikten dolayı icralık oldum elimde ne var ne yok gitti lütfen bana geri ödemeli borç para bulmama yardımcı olun çok zor durumdayım canıma kıymaktan başka çarem kalmadı