Ana Sayfa BANKALAR 11 Kasım 2017

Şekerbank Çocuk Hesabı Kazançları Nasıldır?

Şekerbank Çocuk Hesabı Kazançları Nasıldır?

Ailelerin her türlü yatırım yapma gibi girişimleri her zaman olmuştur. Konuta, araziye, bankaya para yatırma gibi birçok şeye yatırım yapılır. Ama en güzel yatırım sanırım çocuğunuza yatırımdır. Çocuklar bizim geleceğimiz ve umudumuzdur. Aileler onları birçok emekle büyütüp, okutup faydalı bireyler olarak yetiştirme gayretine girer. Ama şunu da belirtmek gerekir ki çocuk dünya getirmek zor bir iş değildir zor olan onun geleceğini ayarlamaktır. Bu konuda bankalar ailelere çocuk hesabı açıp burada ileriye dönük yatırımlar yapabilmelerine olanak sağlamıştır. Bu bankalardan bir de Şekerbanktır.

Şekerbank Çocuk Hesabı Nedir

Şekerbank çocuk hesabı çocuklarınızın gelecekte kullanacakları birikimleri oluşturmak amacıyla açılmış bir hesaptır. Bu hesapta ileride eğitim, sağlık, ev, iş gibi gerekçelerle onun hayatını kurtaracak yada büyük fayda sağlayacak şekilde yatırım yapılabilir. Şekerbank çocuk hesabı sadece para biriktirme değil bunun yanında farklı avantajlarda sunarak amacınızın dışına çıkmayı ve daha da detaylandırmayı amaçlamıştır. Şekerbank çocuk hesabında sadece Türk Lirası değil dilerseniz Dolar ya da EURO şekilde de yatırım yapabilirsiniz. Bu hesabın kullanım süresi 5 yıl olarak belirlenmiştir. Şekerbank çocuk hesabına yatıracağınız aylık en az tutar 50 Türk Lirası, 50 USD ya da 50 ERO olmaktadır. Hesap açılışı yapılırken tercih ettiğiniz tutarda değişiklik olabilir bu sizin tercihinize kalmıştır. Eğer talimat vererek dilerseniz vadesiz mevduat hesabınızdan dilediğiniz miktarda ödeme yapılabilir bunun yanında Şekerbank kredi kartından da ödeme talimatı verebilirsiniz. İlk ödeme yapmaya başlamanızla beraber uygun faiz oranlarıyla hesabınız değerlendirilir. En fazla ödeme tutarının geçmemek kaydıyla hesap açıldığında başlangıç için para yatırarak faiz ile beraber kazanmaya başlayabilirsiniz. En fazla yatıracağınız tutarlar 5.000 Türk Lirası, 2.500 USD ve 2.500 EURO olarak belirlenmiştir. Hesap açıldığı tarihten itibaren 1 yıllık birikmiş faiz hesaba dahil edilir ve belirlenen yeni avantajlı faiz üzerinden faiz işlemeye ve hesabınız kazanmaya devam eder. Düzenli ödeme tutarları en az ve en çok tutarlar arasında kalacak şekilde yapılmalıdır.

Şekerbank çocuk hesabı çocuklarınızın ileride doğabilecek ihtiyaçlarını karşılarken küçük birikimleriniz için avantajlı faiz oranlarından da yararlanmanıza olanak sağlar. Söz konusu Şekerbank çocuk hesabı avantajından faydalanmak istiyorsanız size en yakın Şerkerbank şubesine giderek detaylı bilgi alıp hesabınız oluşturabilirsiniz ya da şubeye gitmeden uzmanlardan detaylı bilgi almak istiyorsanız 0850 222 78 78 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?