Ana Sayfa GÜNDEM 5 Aralık 2017

Batman’da Otomobil İçerisinde Esrarengiz Cesetler

Batman’da Otomobil İçerisinde Esrarengiz Cesetler

Batman Merkeze 10 Km uzaklıkta bulunan bir köyde, köylüler tarafından fark edilen terk edilmiş gibi görünen araçtan 2 ceset çıktı.

Olay Batman’a Bağlı Kuyubaşı köyünde yaşandı. Köylüler terk edilmiş gibi görünen aracın başına gittiklerinde şok eden bir manzara ile karşılaştı. Uzaktan terk edilmiş gibi görünen ve köylülerden hiç birine ait olmayan aracı ilk başta çalıntı sanan köylüler jandarmayı durumdan haberdar etti. Olay yerine gelen jadarma ekiplerinin incelemesi sonucu şok bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

Köylülerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen jandarma, uzaktan terk edilmiş izlenimi veren araç üzerinde inceleme başlattı. İncelenen aracın içerisinden bir erkek ve bir kadına ait ceset çıktı.

Araştırmayı derinleştiren jandarma ekipleri olayın detaylarını gün yüzüne çıkarmayı başardı. Kimlik tespiti yapılan cesetlerden erkeğe ait olanın Veysel Yıldız olduğu anlaşıldı. Kadın cesedi ise S.K’ya aitti. Jandarma ekipleri araştırmalar sonucu Yıldız’ın ağabeyine ulaşmayı başardı. Adli Tıp Kurumu’nda yapılan araştırmalar ve ağabeyin verdiği bilgiler sonucu Veysel Yıldız’ın önce S.K.’yı öldürdüğü, sonra da kendi canına kıydığı anlaşıldı.

Veysel Yıldız, aynı zamanda akrabası olan S.K. ile bir yasak aşk ilişkisi sürdürmekteydi. Aralarında çıkan tartışma sonucu Yıldız, S.K’yı silahla vurarak öldürdü ve ardından ağabeyine telefon açarak, S.K.’yı öldürdüğünü şimdi de kendi canına kıyacağını söyledi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?