Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

Ayda 1.502,83 TL taksitle Denizbank Taşıt kredisi

Ayda 1.502,83 TL taksitle Denizbank Taşıt kredisi

Bankalar artık bir çok ihtiyacımız için rahat bir şekilde kredi sağlayabilen kurumlar haline geldi. Özel düzenlemelerle sınırları olsa da çoğu özel alan ve iş için kredi verebiliyor. Mevcutta olmayan bir krediyi de sizler için özel hale getirip hazırlayabiliyor. Yakın dönemlerde bir çok kişi ev ve araba kredileri ile varlık sahibi oldu. Bankaların avantajlı kredi fırsatlarını gören ve bunu yerinde kullanan çoğu kişi ödeme sıkıntısı çekmeden ev ya d araba sahibi olabiliyor. Denizbank ise sizlere ürün olarak bir çok kredi sunuyor. Bunlar arasından en gözdelerinden biriyse Denizbank Taşıt Kredisi. BDDK’nin yapmış olduğu düzenlemeler uyarınca taşıt kredisinin tamamını veren banka mevcut değildir. Bankalar aracınız O Km ya da 2. el oluşuna göre %’lik kredi dilimini değiştirebilmektedir.

Markası Sizden Ödemesi Denizden

Denizbank’ın taşıt kredisi neden uygun diye bakarsak eğer elbette dikkatimizi esnek ödeme koşulları çekiyor. Faizi sabit tutarak ya da eşit olarak ya da esnek olarak taksitlendirme planı yapabiliyorsunuz. Hızlı şekilde geri dönüş alarak da dilerseniz diğer alternatif bankaları da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca maaş gününüze ya da ek olarak bir gelirinizin olduğu döneme ödemenizi denk getirebilirsiniz. Kredi kullanımına başladıktan sonra 45 gün içindeki her hangi bir günü ödeme gününüz yapma imkanınız bulunuyor. Kıymetli bir yatırım aracı olarak otomobil, vakti geldikçe değer kazanabiliyor. O Km bir araç aldığınızı varsayalım. 2. el piyasasının hayli hareketli olduğu ülkemizde yatırımınız olan aracınızı satmayı düşündüğünüzde değerinde ya da değerinin üstünde rahatlıkla satabilirsiniz. İsterseniz ikincil araç alımı yapabilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi kaç yaşa kadar diye baktığımızda ise aracın alınış tarihinden itibaren 5 yıl olduğunu görüyoruz.

Anahtar Veren Kredi

Peki Denizbank Taşıt Kredisinde ne gibi avantajlar sunuyor? Öncelikle bir kaç yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek hataları doğrultalım. Denizbank yıllık ödemeli taşıt kredisi hesapla işlemi mevcut değildir. Yani ödemenizi her ay yaparsınız. Her yıl da bir kez olarak ödeme yapma durumunuz yoktur. Denizbank alacağınız O Km ve ya 2. el araç için toplam fatura bedelinin ya da aracın kasko değerinin 50.000 TL kısmı için %70’lik kısmına kadar kredi vermektedir. Eğer aracınızın bahsi geçen bedelleri 50.000 TL üzerinde ise üzeri kısım için %50 oranına kadar varan kredi veriyor. Araç türü ya da km önemli olmaksızın 48 aya kadar vadelendirme seçenekleri mevcut. En önemlisi de düşük faiz oranı. %1,38’lik oran iyi bir fırsat olarak göze çarpıyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?