Ana Sayfa KREDİ 10 Ağustos 2017

4 Ay Ertelemeli ve 2018 Ödemeli Düşük Faizli İhtiyaç kredisi

4 Ay Ertelemeli ve 2018 Ödemeli Düşük Faizli İhtiyaç kredisi

Süper ötesi bir kredi haberi sizler için hazırladım. Bugün sizlere sunacağım kredi kampanyasının temelini ingbank oluşturuyor. Ing’nin bir sloganı var. Bu slogana göre Eski Köye Yeni Âdet deniyor. Farklı ve özel kampanyaları müşterilerine sunuyor. Hatta daha önce diğer bankalarda karşılaşmadığımız, özellikleri yine burada bulabiliyoruz.

INGBANK’TAN ÇOK ÖZEL BİR KREDİ KAMPANYASI

IngBank şimdilerde ise farklı ve güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Henüz yeni olan bir kampanya. Özellikleri tabi hızlıca inceledim. Şimdiye kadar duymadığım bir kampanya yapmışlar ? Yazımın kalan kısmını da bu kampanyaya ve özelliklerine ayıracağım. Oldukça fazla başvuru yapacakların olacağına inanıyorum. Kampanya güzel anlayacağınız. Fazla mı gevezelik ettim bilmiyorum ? Haydi o zaman yazının detaylarına geçelim.

INGBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

INGBank müşterilerinin nakit ihtiyacını çözüme kavuşturmak adına kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre bankadan alınabilecek en düşük kredi tutarı 1.500 TL dir. En yüksek kredi tutarı ise 50.000 TL dir. Limitler gördüğünüz gibi fena değil. Kredi ödemenizi de 3 ay ile 48 ay arasında vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. 4 yıl gibi uzun bir taksit imkanınız bulunuyor. Kredi tahsis ücreti ödenmesi gerekiyor. Ayrıca kredi çekildiği zaman hayat sigortasının da yaptırılıyor. Bunları bilin de. Sonra neden söylemediniz demeyin.

KREDİ NOTUNA GÖRE FAİZ ORANLARI

Kredi notunuza göre faiz oranları belirleniyor. Özellikle de kredi notuna güvenenlerin değerlendirmesi gereken bir kampanya. Yüksek kredi notuna sahip olanlar, düşük faiz oranlı kredi alabiliyorlar. Kredi notu düştükçe de faiz oranı yükselişe geçiyor. Dilerseniz bu durumu maddeler halinde açıklayalım.

  • %1,19 faiz oranı için findeks kredi notunuzun 1850 ve üstünde olması gerekiyor. 
  • %1,29 faiz oranı için findeks kredi notunuzun 1800 ile 1849 (Dahil) arasında olması gerekiyor. 
  • %1,39 faiz oranı için findeks kredi notunuzun 1750 ile 1799 (Dahil) arasında olması gerekiyor. 
  • %1,39 faiz oranı için findeks kredi notunuzun 1700 ile 1749 (Dahil) arasında olması gerekiyor. 
  • %1,39 faiz oranı için findeks kredi notunuzun 1600 ile 1699 (Dahil) arasında olması gerekiyor. 
KREDİYE KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? ÇOK ÖNEMLİ

Krediye tüm ingbank müşterileri başvuru yapabilir. Lakin tıpkı ing bank gibi diğer bankaların kredi verirken istediği bir iki husus oluyor. Bu hususları hızlıca sayalım; İyi seviyelerdeki bir kredi notu, Aylık gelirinizi belgesi ile sunma ve bozuk olmayan bir kredi sicilidir. Bunlar kredi alabilir. Lain 2018 ertelemeli kredi almak isteyenlerin Kredi Notunun  1850 ve üstünde olması şarttır. Bu puana sahip olanlar hem düşük faizli hemde 4 ay ertelemeli kredi alabilirler. Buda bulunmaz bir kaftan demek oluyor.

KREDİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI

Şimdi konuyu daha iyi anlamamız için bir tane de örnek hesaplama yapalım. Diyelim ki 10.000 TL kredi çekeceksiniz. Bunu da 4 ay ertelemeli olarak yapmak istiyorsunuz. Ödemenizi de 48 ay vade ile gerçekleştireceksiniz. Bankaya müracaat ettiğinizde hemen kredi notunuz inceleniyor ve kredi notunuzun 1850 puandan yukarı olduğu gözlemleniyor. Banka faiz olarak %1,19 oranını veriyor. Aylık ödeyeceğiniz kredi tutarınız 338,62 TL oluyor. Tahsis ücreti olarak 50 TL ve hayat sigortası olarak da 587,36 TL kadar ödeme yapmanız gerekiyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?