Ana Sayfa KREDİ 14 Aralık 2017

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en büyük ve köklü devlet bankası olarak bilinen Ziraat Bankası tüketiciye en çok kredi veren bankalardan bir tanesidir. Ziraat bankası yıllardır banka müşterilerinin veyahut ihtiyacı olan yeni kredi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor Ziraat Bankasından Kredi çekmeyi düşünen okuyucularımız için tüm detayları ince ayrıntısına kadar aktarıyoruz.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi başvurularında sizler birkaç yol sunarak sizin en rahat şekilde hareket etmenizi sağlıyor. Peki kredinizi çekmede hangi yollardan yararlanabilirsiniz. Bunlar ise; Telefon ile arayarak, SMS, şubeden başvuru yaparak ve son olarak da web sayfası üzerinden kredilere başvuruda bulunabilirsiniz.

10.000 TL 12 Ay Taksitli Ziraat Bankası Tüketici Kredi Paketi Hesaplama Başvuru

916,11 TL

Aylık Taksit

Kredi Tutarı: 10.000,00 TL
Vade: 12 Ay
Faiz Oranı: % 1,24
Masraf: 50,00 TL
Toplam Ödeme: 10.993,38 TL
Toplam Faiz: 827,81 TL
Toplam Vergi: 165,56 TL
Aylık Maliyet: % 1,5685
Yıllık Maliyet: % 20,5342

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi

Telefon ile arayarak müşteri hizmetleri sayesinde size bağlanacak bireysel müşteri temsilciniz size en hızlı şekilde kredi başvurusu yapmanızı sağlayacaktır. Bu esnada müşteri temsilcilerinin size yönelteceği birkaç soruyu buradan hatırlatmak isteriz. TC numaranızı, aylık net gelirinizi, çalışma durumunuzu vs gibi genel bilgiler alacaktır. Bu bilgilerin tamamlanması ile size en kısa zamanda geri dönüş sağlayarak krediye uygun olup olmadığınızı bildireceklerdir. Telefon ile başvuruda bulunmak için 7 gün 24 saat hizmet veren Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine 444 00 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Web Üzerinden Başvuru

Ziraat Bankasının en çok kullanılan kredilerin başvuru seçeneği Web üzerinden başvuru türüdür. Ziraat Bankasının kendi web siteleri üzerinden size yönelteceği bilgileri tamamlamanız dahilin de kredi başvurunuzu onaylayacaktır. Web üzerinden başvurularınızda da size geri dönüşler SMS, Mail ve telefon ile olacaktır. Web üzerinden başvuru için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bireysel/Basvurular/Pages/BireyselKrediBasvuru.aspx adresine gitmeniz yeterli.

SMS İle Kredi Başvurusu

Az tercih edilen bir kredii başvuru türü denilebilir. SMS ile başvurularınızda da yapmanız gerekenler çok basit. Telefonunuz mesaj sekmesine KREDİ , TC KİMLİK NO, Vade, Aylık Net Maaşınızı yazarak ve bunları yazarken her bir kelime arasına boşluk koyarak 4747’ye SMS göndermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise size bir mesaj gelecektir. Gelen mesajda kredinizin Ziraat Bankas tarafından onay alıp almadığını öğrenebilirsiniz. Eğer kredinize onayı aldınız ise yapmanız gereken çok basit. En yakın şubeye giderek bireysel müşteri temsilcisinden yardım almak olacaktır.

Bireysel Müşteri Temsilcisi İle Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusunun en sağlıklı yolu şubeden yardım alarak ilerlemektir. Hafta içinde mesai saatlerini baz alarak size en yakın Ziraat Bankası’na gidebilirsiniz ve sizinle birebir ilgilenecek olan Bireysel Müşteri temsilcilerinden yardım alabilirsiniz. Şubeye giderken TC Kimliğinizi ya da ehliyet veya pasaportunuzu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra ise çalışıyor iseniz iş yerinizden aldığınız onaylı çalışma belgenizi (Muhasebecinizden almanız gereklidir) ya da çalışmıyor iseniz üzerinize kayıtlı olan bir adet son ödediğiniz faturayı bankaya götürmeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?