Ana Sayfa SİYASET 4 Aralık 2017

Ufuk Ünal Göksün İlçe Başkanı Seçildi

Ufuk Ünal Göksün İlçe Başkanı Seçildi

AK Parti Kahramanmaraş İlçe Kongreleri Göksun Kongresi İle Sona Erdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, AK Parti Genel Merkez Kahramanmaraş İl Koordinatörü ve Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Başkan Eski Yardımcısı AK Parti K.Maraş Veysi Kaynak, Milletvekilleri Mehmet Uğur Dilipak, Nursel Reyhanlıoğlu, İlker Çitil, İmran Kılıç, İl Başkanı Ahmet Özdemir, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Ekinözü Belediye Başkanı Nursi Çeleğen, Parti İl Ve İlçe Teşkilatları Temsilcileri Ve Göksunlu Vatandaşların Da Büyük Katılımı İle Yapılan Kongrede Konuşan Başkan Adayı Ufuk Ünal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşı olmaktan onur duyduğunu söyledi.

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın’da yaptığı konuşmasında hizmetlere değinip, AK Parti hükümetleri ile ülkenin kalkınma hamlesini sürdürdüğünü söyledi. AK Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, yaptığı konuşmasında bu güne kadar emek veren partililerine teşekkür ederek, yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerine de başarı dileğinde bulundu. Milletvekili Nursel Reyhanlıoğlu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, AK Parti de yol arkadaşı olan herkese başarı dileğinde bulundu. Göksun İlçe Kongresinde Hitap Eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal’da Yaptığı Konuşmasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun son günlerde yaptığı açıklamalara yanıt verdi.

Kongrede yapılan konuşmaların ardından seçimlere gidildi. Yapılan oylamanın ardından AK Partinin Göksun ilçe başkanlığı görevine harita mühendisi Ufuk Ünal seçildi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?