Ana Sayfa BANKALAR 11 Ağustos 2017

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli Kurban Bayramı Kredisi

Türkiye İş Bankası Düşük Faizli Kurban Bayramı Kredisi

2017 İş Bankası Kurban Bayramı Kredisi, Türkiye İş Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Uygun ve Hesaplı Kredi – Bankalar kurban bayramı için start verdiler. Kurban bayramına özel kredi kampanyaları patır patır gelmeye başladı. Bizlerde kredinin nabzını ölçerek bankaların sunduğu kampanyaları sizler ile paylaşacağız. Amacımız en hesaplı bankayı bulmanız. Kurban bayramı da olsa kredisiz yapamıyoruz. Kurban kesilecek ve gelen misafirler için masraflar yapılacak. Torunlara harçlık verilecek.

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİSİNİ DEĞERLENDİRMEYE NE DERSİNİZ?

Herkesin kendine göre bir gideri olacak. Esnaflar ise iş yerlerini kurban bayramına özel olarak hazırlamaları gerekiyor. herkesin kendine göre büyük yada küçük bir gideri olacak. Haliyle de maddi desteğe ihtiyaç duyuluyor. İşte burada bankaların kredi kampanyaları devreye giriyor. İş bankası da elini biraz hızlı tutmuşa benziyor. Kurban Bayramına Özel Kredi Kampanyası hazırlamış. Kampanyayı inceledik. Özellikler ve şartlar makul düzeylerde. Bizler tüm detayları sizler ile paylaşacağız. Artık değerlendirme işi de sizlere kalacak.

İŞ BANKASI KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ AYRINTILARI

Kurban bayramına özel kredi kampanyası hazırlayan iş bankası, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için güzel bir kampanya hazırlamış. Bu kampanyadan aylık geliri olan herkes yararlanabiliyor. Faiz oranları da makul seviyelerde. 3 bin lira ile 24.999 TL aralığında kredi alacaksanız faiz oranı %1,29 oluyor. 25 bin lira ile 49.999 TL aralığında kredi alacaksanız faiz oranı %1,27 oluyor. 50 bin lira ile 100.000 TL aralığında kredi alacaksanız faiz oranı %1,25 oluyor. Kredi limiti arttıkça faiz oranı düşüyor.

DİĞER BİLGİLER

Kredi limiti yukarıdan da anlaşılacağı üzere 3 bin lira ile 100 bin lira aralığındadır. Aylık gelirine göre her kes için bir üst limit belirlemesi yapılmaktadır. Ama ihtiyaç kredisi noktasında en yüksek gelirlinin alabileceği uç nokta 100 bin liradır. Kredi vadesi de 3 adan 48 aya kadar yapılabilir. Kimisi 12 ay vade yapar, kimisi de vade sayısını ödeme imkanına göre artırabilir. Kredinin tahsis ücreti bulunuyor. hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Son başvuru tarihi de 6 eylül 2017 dir.

İŞ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİSİNE BAŞVURU YOLLARI

Kredi aldığınız zaman aylık gelirinizi bankaya sunmanız gerekiyor. Aylık gelirim yok yada belgelendiremiyorum diyorsanız, başvuru şansınız pek olmuyor. Tabi teminat yada kefil sunmazsanız. Bunun dışında ikamet adresinizi gösteren bir belge ve kimliğinizi de bankaya sunmanız gerekiyor. Herhangi bir banka şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Bankmatiklerden ve Telefon bankacılığından da başvuru yapabiliyorsunuz. Müşteri iseniz cep şubeden, İş tabletten yada internet şubeden kolayca başvuru yapabilme şansınız da var.

SMS İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Zaten müşterilerin kredi başvuruları onaylanırsa, bankaya uğramalarına gerek kalmıyor. İnternet şube ile paralarına kavuşuyorlar Birde SMS ile başvuru yolu da bulunuyor. Sizlerde SMS ile başvuru yapmayı planlıyorsanız, yapmanız gereken şey telefonunuzun mesaj ekranına aralarına birer boşluk gelecek şekilde sırasıyla NAKİT, 11 Haneli Kimlik Numaranız, Kredi Tutarını ve Aylık Gelir Tutarınızı yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise hazırladığınız bu mesajı 4402‘ye göndermeniz gerekecek. Örnek; NAKİT 33333322222 10000 1850

KREDİ HESAPLAMALARI

5.000 TL Bayram Kredisi almayı planlıyorsunuz. Aldığınız krediyi de 48 ay vadeye bölerek geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın sizlere verdiği faiz oranı %1,29 olacaktır. Her ay ödeyeceğiniz taksit borcunuz 148 TL dir. Bunun dışında Kredi tahsis ücretiniz 25 TL dir. Hayat sigortası için de yıllık ortalama tutarın 31 TL olduğunu belirtelim. Yıllık maliyet oranı %20,5953 olacaktır. Toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarı da 7.122 TL olacaktır.

100.000 TL Bayram Kredisi almayı planlıyorsunuz. Aldığınız krediyi de 48 ay vadeye bölerek geri ödemeyi planlıyorsunuz. Bankanın sizlere verdiği faiz oranı %1,25 olacaktır. Her ay ödeyeceğiniz taksit borcunuz 2.938 TL dir. Bunun dışında Kredi tahsis ücretiniz 500 TL dir. Hayat sigortası için de yıllık ortalama tutarın 627 TL olduğunu belirtelim. Yıllık maliyet oranı %19,9113 olacaktır. Toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarı da 141.000 TL olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?