Ana Sayfa GÜNDEM 8 Aralık 2017

Tarlada Öldürülen Kadının Katili Bulundu

Tarlada Öldürülen Kadının Katili Bulundu
Adana’da geçtiğimiz gün bir tarlada darp edilmiş ve başından vurulmuş olarak bulunan şahsın kimliği tespit edilerek kim tarafından ve neden öldürüldüğü ortaya çıktı.

Serdar Kırkağaç olduğu anlaşılan 41 yaşındaki şahsın eski sevgilisi Emine Tunç’un eski kocası ve yeni sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Emine Tunç boşandığı eşi ve 2 çocuğunun babası olan Osman Çiftçi ile boşandıktan sonra Serdar Kırkağaçla birlikte yaşamaya başladı. Bir süre sonra iki çocuk babası Nihat Yıldırım ile sosyal medya üzerinden tanışan Emine Tunç, Serdar Kırkağaç’tan ayrıldı.

Bu durumu hazmedemeyen Kırkağaç kadına tehditler yağdırmaya başladı. Bu sırada Nihat Yıldırım ile sevgili olan genç kadın, hem eski kocasına hem de yeni sevgilisine eski sevgilisinin kendisini tehdit ettiği ve çocuklarını öldüreceğini söylediğini anlattı.

Her Yerde Adamı Aradılar

Emine Tunç’un eski kocası ve yeni sevgilisi Serdar Kırkağaçlı’yı her yerde aramaya başladı. Adamı bulan eski koca yanındaki iki kişiyle birlikte onu darp etti. Daha sonra Nihat Yıldırım’ı arayan Çiftçi onu bir eve götürdü.

Burada Nihat Yıldırım tarafından da darp edilen Serdar Kırıkağaçlı, Nihat Yıldırım tarafından başından vurularak öldürüldü. Olayla ilgili Nihat Yıldırım ve Emine Tunç yakalanırken Osman Çiftçi ise kayıplara karıştı.

Emine Tunç’un daha önce kendisine ağabeyi olarak tanıttığı Serdar yüzünden Nihat Yıldırım ile doğacak olan bebeklerini de kaybettiği ortaya çıktı. Nihat Yıldırım ve 4 kişi tutuklanırken, Emine Tunç da ev hapsi şartıyla serbest bırakıldı.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?