Ana Sayfa KREDİ KARTI 11 Ağustos 2017

Taksitçi – Adios ve Crystal Kredi Kartları Faiz Oranları

Taksitçi – Adios ve Crystal Kredi Kartları Faiz Oranları

Alışverişin giderek yaygınlaştığı ve az kazançlı kişilerin dahi günlük yüzlerce liralık alışveriş yaptığı şu günlerde ekonomimizi dengede tutmak için mutlaka kredi kartlarına başvuruyoruz. Kredi kartların bize vermiş olduğu imkanlar ile alışverişlerimizi taksitlere böldürüp bugün aldığımız ürünün ödemesini bir ya da iki ay sonra ödeybiliyoruz.

Yapı Kredi Bankası tarafından müşterilere özel olarak oluşturulmuş Taksitçi, Adios ve Crystal kredi kartlarını pek çok kişi bilmektedir. Kredi Haberlerim ekibi olarak sizler için taksitçi, adios ve crystal krdi kartlarını inceledik. Tüm kartların ortalama faiz oranları, yıllık ücretleri, nakit avans, taksitli nakit avans komisyon oranları ve diğer ücretleri bir birlerine yakın olduğu için kredi kartlarını birleştirerek sizler için tek bir haber yaptık.

Alışveriş Faizi Oranları

Yapı Kredi Bankası tarafından oluşturulmuş taksitçi, crystal ve adios kredi kartlarına bakıldığında üç kredi kartının da alışveriş faiz oranlarının aynı olduğu görülmektedir. Peki bu kartların alışveriş faiz oranları nedir? Kredi kartlarının resmi internet sitesine girildiğinde komisyon oranlarının %1,84 olduğu görülmektedir. Yapacağınız her bin liralık alışveriş de 18,40 lira komisyon oranı ödersiniz.

Nakit Çekim Faiz Oranları

Yine taksitçi, adios ve crystal kredi kartlarına bakıldığınad nakit çekim faiz oranlarının da aynı olduğu görülmektedir. Peki kredi kartının geçmediği yerlerde alışveriş yapabilmek için atm aracılığı ile çekeceğimiz tüm bakiyelerde ödeyeceğimiz nakit çekim faiz oranları nedir? Taksitçi, adios ve crystal kredi kartları ile yaptığınız her nakit çekimde %1,84’lük faiz oranı ödersiniz.

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranları

Kredi kartlarımızdan avans almak için atmye gittiğimizde karşımıza iki seçenek çıkar. Alacağınız tutarı nakit çekim olarak mı yoksa taksitli nakit avans olarak mı almak istiyorsunuz. Nakit çekim olarak yaparsanız çektiğiniz tutarı en kısa zamanda ödemek zorundasınızdır. Ancak taksitli nakit avans olarak çekerseniz ödemelerinizi bir yıla kadar yapmanız gerekmektedir.

Crystal, adios ve taksitçi kredi kartı ile çekeceğinizi taksitli nakit avanslarda %1,84’lük faiz oranları uygulanmaktadır. Bu komisyon 5 ile 11 ay arası uygulanmaktadır. Eğer Crystal, adios ve taksitçi kredi kartlarından 12 aylık taksitli nakit avans kredisi çekerseniz %1,80’lik faiz oranı ödersiniz.

Taksitçi Mi? Adios Mu? Crystal Kart Mı?

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulmuş olan taksitçi kredi kartı, adios kredi kartı ve crystal kredi kartının hepsinin de ayrı ayrı kendisine göre özellikleri vardır. Peki taksitçi krdi kartı mı, adios kredi kartı mı, crystal kredi kartı mı?

Taksitçi Kredi Kartı: Taksitçi kredi kartı sizler için yapacağınız her 100 liralık alışverişte taksitinize ek olarak 2 – 3 ay daha taksit eklemekte ve ödemelerinizi daha rahat yapabilmenizi sağlamaktadır.

Crystal Kredi Kartı: Crystal kredi kartı daha çok seyahat edenler için oluşturulmuştur. Yapacağınız alışverişlerde puan kazanır ve puanlarınız ile uçak bileti alma, seyehate gitme, araç kiralama gibi hediyeler kazanırsınız.

Adios Kredi Kartı: Adios kredi kartı ile alışveriş kredileri çekebilir ve 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredilerinizi sadece %1,24 faiz oranı ile 24 ay vadeye kadar bankadan temin edebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?