Ana Sayfa KREDİ KARTI 28 Kasım 2017

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nereye Yapılıyor?

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nereye Yapılıyor?

PTT ülkemizde her geçen gün gelişen bir kurum olmuştur. Yapmış olduğu atılımlarla müşterilerine değişik finans türlerinde hizmetler sunmaya devam etmektedir. Bunlardan bir yenisi de PTT Bonus Kredi Kartı’dır.

PTT Bonus Kredi Kartı nakit çekmede ve mal/ hizmet alımında belirlenen kredi limitleri dahilinde kullanılabilecek MasterCard logolu kartlardır. PTT Bonus Kredi Kartı ile Bonus fırsat ve ayrıcalıklarından yararlanılmaktadır. Başvurular PTT Merkez ve Şubelerinden PTT Bonus Kredi Kart başvurusu yapılabilmektedir.

PTT Bonus Kredi Kartına PTT merkezlerinden ve PTT’lerin herpsinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun size en yakın PTT şubesine gidip bir yetkiliye PTT Bonus kredi kartı başvurusu bulunacağınızı iletin. Bunun için sizden bir form doldurmanız istenilecektir. Eksiksiz bir şekilde formu doldurup teslim edin. Bundan sonra kredi kartı başvurunuz dahilinde sizden birkaç belge istenecektir. Bu belgelerle beraber inceleme süreci başlayacaktır. Süreç sonucundan banka size ödeyebilme gücünüze göre ya kredi kartı talebinizi onaylayacaktır ya da red cevabı verecektir. Başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde yaklaşık bir ay içinde PTT Bonus kredi kartı adresinize teslim edilir. PTT görevlisi siz adreste bulamazsa kapınıza bir not bırakarak kredi kartınızı şubeden almanız teklif eder. Eğer 2 ay içinde PTT Bonus kredi kartınızı almaz iseniz kart iptal edilir.

PTT Bonus kredi kartını Classic, Gold ve Platinum olmak üzere üç ayrı türden oluşmaktadır. Her birinin ayrı kredi limiti ve ayrıcalıkları vardır. Bu detaylar için PTT şubelerinden başvuru esnasında detaylı bilgi edinebilirsiniz. PTT Bonus kredi kartı kullanırken ilk yıl kullanım aidatı verilmemektedir. Bir yıl sonunda bu üç karta farklı kredi aidatları uygulanmaktadır. Classic kredi kartına 59 Türk Lirası, Gold kredi kartı için 66 Türk Lirası ve Platinum kredi kartı için 73 Türk Lirası aidat ücreti ödenmektedir. PTT Bonus Card MasterCard logolu’dur ve anlaşmalı üye işyerleri ile taksitli ve avantajlı bir alışveriş yapma imkanınız bulunmaktadır. PTT Bonus kredi kartınız çalındığı zaman 24 saat içinde haber verdiğinizde kredi kartı ile yapılan son 24 saat içinde yapılan alışverişlerde 150 Türk Liralık kesimden siz sorumlu tutlmayacaksınız.

PTT Bonus kredi kartı faiz oranları ise nakit avans için % 1,84 alışveriş faizi için % 1,84 gecikme faizi için % 2,34 olarak belirlenmiştir. PTT çağrı merkezi olan 444 1 788 numaralı telefonu arayarak PTT Bonus kredi kartı hakkında dilediğiniz bilgiyi alabilir, şifre işlemlerini gerçekleştirebilir ve kredi kartı sorgulaması gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. PTT Bonus kredi kartı avantajlarından faydalanmak için sizde PTT merkez ve şubelerini kullanarak kredi kartı talebinden bulunabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?