Ana Sayfa KREDİ 4 Ekim 2017

N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi Başvurusu

N Kolay Kredi Aktifbank’ın kolay bir şekilde kredi almak isteyenlere sunduğu eşi bulunmaz bir hizmettir. Aktifbank kredi almanın N kolay yolu sloganıyla yola çıktı ve bugüne kadar bir kredi almak isteyen kişilere uygun faizli kredi hizmeti sundu ve sunmaya devam ediyor.

N Kolay Kredi Öne Çıkan Özellikler

Aktifbank’tan kredi kullanmak için kredi notu çok önemli değil ve sadece 3 adımda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Tüm bu özelliklerin yanı sıra masraf ödeme, şubeye gitme gibi sıkıcı işlerle uğraşmanıza da gerek kalmıyor. Haftasonu da dahil olmak üzere haftanın her günü atmlerden yada PTT bankamatik ve şubelerinden paranızı hızlı bir şekilde çekebiliyorsunuz. Eğer Aktifbank müşteri değilseniz, kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Aktifbank kartınızı adresinize posta yolu ile gönderilecektir.

Aktifbank Kredinizi Nasıl Alabilirsiniz

Aktifbank müşterisiyseniz internet şubesine giriş yapıp para transfer işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internet şubesini kullanmıyorsanız size en yakın herhangi bir atmden paranızı çekebilirsiniz. Hiçbir masraf yapmadan kredi tutarını çekmek için ise PTT Atm’lerini kullanabilirsiniz. Diğer bir alternatif ise alışverişlerinizde mağazaya direkt banka tarafından ödeme yapılabilir.

N Kolay Kredi Faiz Oranları

Aktifbank diğer bankalara göre daha düşük faizli kredi imkanı sunduğu gibi aylık ödemelerde de kolaylık sağlamaktadır. Eğer 10 bin TL kredi çekmek isterseniz sadece %2,29 faiz ödemeniz yeterli olacaktır.  12 ay için ödeyeceğiniz taksit tutarı 989,57 TL’dir. 10 bin TL için aylık taksit tutarı fazla gelirse ödemelerinizi 48 aya kadar yayabilirsiniz.  10 bin TL için 48 ay vadeli olarak ayda 377,57 TL ödeyebilirsiniz. Aktifbank kredinizi şubeye gitmeden, diğer bankalardaki formalitelerle uğraşmadan hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

İlk kez Aktifbank ürünlerinden yararlanacaksanız eğer web sitesi üzerinden T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresinizi girmeniz yeterli olacaktır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra birkaç dakika içerisinde kredi talebiniz ile ilgili bilgilendirme cep telefonunuza gelecektir. Aktifbank’ın N kolay kredi imkanıyla alakalı daha detaylı bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?