Ana Sayfa KREDİ 10 Ağustos 2017

Kefil Yok Teminat Yok İşte Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefil Yok Teminat Yok İşte Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Hangi Bankalar Belgesiz Kredi Veriyor, Anında Çabuk ve Kolay kredi Veren Bankalar, Kefilsiz, Teminatsız, Şartsız Kredi, Belgesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyaları – Zamana önem veren ve zamanı değerli gören herkes için çok özel bir yazı derledim. Bu devirde iş güç sahibi olmayan yok. Haliyle de işini bırakamayanların sayısı çok fazla. Bununla birlikte maddi kaynaksız yapamayanlarda çok fazla. Kredisiz iş ve devran dönmüyor. Bununla birlikte bankalarda çoğu zaman kredi çekmek bir işkenceye dönüşüyor. Hele hele yaz ayında kredi sırası hiç gelmiyor.

KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR TERCİH SEBEBİ

Geçenlerde bir arkadaş kredi çekmeye gitmiş ve ancak akşama doğru görüşme yapmış ve bir gün sonra akşama doğru da kredi alabilmiş. Artık biz tüketiciler bu durumda kredi almak istemiyoruz. İstediğimiz zaman kredimiz hemen hesabımıza yatsın istiyoruz. Bu sadece bizim ülkemizde değil, tüm dünyada yaygın anlayış haline geldi. Bankalarda rekabetten dolayı müşteri kaybetmemek adına kendi müşterilerine internetten yada cep şubeden başvurdukları anda 5 dakika içerisinde kredi verme yolunu tercih ettiler.

İNTERNET ŞUBEDEN KREDİNİN SMS BAŞVURULARINDAN FARKI

Şuan bazı bankalar bu yöntemi benimsediler. Yakında diğer bankalardabu yöntemi tercih edeceklerdir. Bu kredi başvurusunu normal bir SMS yada online SMS başvurusu gibi görmeyin ve algılamayın. Bizzati internet şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapıyorsunuz ve kredi başvurusunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Ardından onay alır almaz da, kredinize kavuşuyorsunuz. SMS ile başvurularda ise ön onay alabiliyorsunuz sadece. Sonra belge hazırlayıp bankaya gitmeniz gerekiyor. Tabi banka dilerse kredi vermiyor. Şimdi olay anlaşıldığına göre banka tanıtımlarına geçebiliriz.

FİBABANKA MÜŞTERİLERİNE İNTERNETTEN ANINDA KREDİ

İlk banka tanıtımına Fibabanka’yı koydum. Zira yaptığı kampanyalar gerçekten de hoşuma gidiyor ve toplum genelinde de karşılığı oluyor. Fibabanka müşterisi iseniz cumartesi yada pazar günü dahi olsa 5 dakika da krediniz hemen hesabınıza yatıyor. Demin yukarı da söz ettiğim gibi, internet şubeye giriş yapıyorsunuz ve kredi başvurunuzu bir iki dakika da gerçekleştiriyorsunuz. Kısa bir banka değerlendirmesinin ardından onay aldığınız anda kredinize kavuşuyorsunuz. Bu kampanya ile alabileceğiniz en yüksek tutar 20.000 TL dir. En yüksek kredi vadesi 48 aydır. Ayrıca faiz oranı ise %1,29 ile sabit tutulmuştur.

QNB FİNANSBANK İLE ONLİNE KREDİ KAMPANYASI

Qnb Finansbank’ta müşterilerini düşünerek mesai gözetmeksizin cep şubeden ayda internet şubeden kredi veren bir diğer banka. Başvurunuzu bir kaç dakika da yapıyorsunuz ve onay bekliyorsunuz. Gelen SMS olumlu ise internet şubeden paranızı hesabınıza aktarıyorsunuz. En düşük kredi limiti 1.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 30.000 TL dir. Bununla birlikte faiz oranının kredi puanınıza göre belirlendiğini de söylemek istiyorum. Bu oranlar %1,28 ,le %1,73 arasındadır. Tahsis ücreti ve hayat sigortası bulunmaktadır. Vade sayısı için ise en uzun taksit 48 aydır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI ANINDA KREDİ

İş bankası müşterilerine kolaylık sağlamak adına güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kredi kampanyasında üst limit müşteri özeline göre limitler belirlenmiş oluyor. İnternet şubeden kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. Kredi vadesi 3 ay ile 48 ay arasında değişiyor. Bunun haricinde faiz oranları da %1,25 ile %1,29 aralıklarında. Paranız hemen hesabınıza yatıyor. Hayat sigortası tüm kampanyalarda oluyor zaten. kredi tahsis ücreti de alacağınız kredinin binde beşi kadar oluyor.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ KAMPANYASI MÜŞTERİLERE ÖZEL

Odeabank’ta eksik kalmamış. Müşterilerini rahatlatmak ve özel hissettirmek adına 30.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Kredi vadesi en düşük 3 ay ve en uzun 48 aydır. Faiz oranı %1,29 ile %1,79 aralığındadır. Bu oranlar kredi skorunuza göre belirlenmektedir. Kredi notu belirleyici oluyor. Kredi tahsis ücreti, alacağınız krediden kesiliyor. tabi hayat sigortası da yaptırılıyor.

YAPI KREDİ BANKASI OTURDUĞUN YERDEN KREDİ

Bu kampanyada belge bir şey sunmuyorsunuz. Tıpkı diğer bankalar da olduğu gibi. Şifrenizi kullanarak internet şubeye giriş yapıyorsunuz. Ardından ürünlerden kredileri buluyor ve kredi başvurunuzu yapıyorsunuz. Her müşteriye bir de limit belirlenmiş. Faiz oranı için %1,27 ile %1,39 aralığının olduğunu söyleyebilirim. Vade sayınızı da 4 yıl yani 48 yıla kadar seçebiliyorsunuz. Onay alır almaz kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. hayat sigortası oluyor. Kredi tahsis ücreti de.

AKTİFBANK N KOLAY KREDİ KAMPANYASI

Aktifbank kredi verdiği zaman, diğer bankaların aksine değerlendirme yaparken kredi notunuzun düşüklüğüne çok fazla takılmıyor. Bu açıdan da faiz oranını biraz daha yüksek olarak sunuyor. N Kolay kredi kampanyasının faiz oranı %2,29 dur. 5 dakika da kredinize kavuşursunuz. Tabi müşteri iseniz. Vade sayısı 3 ay ile 48 ay (dahil) aralığında yapılıyor. Aktif bank’tan en az 2.000 TL kredi alınabiliyor. En fazla kredi ise 30.000 TL kadardır. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu yoktur. Tahsis ücreti ise alınmaktadır. Herhangi bir belge ile uğraşmadan alırsınız kredinizi.

GARANTİ BANKASI MÜŞTERİLERİNE İNTERNETTEN KREDİ

Garanti bankası müşterileri internet şubeden yada cep şubeden 5 dakikada kredilerine kavuşabiliyorlar. Maaş müşterisi olmayanlar en fazla 25.000 TL’ye kadar krediyi internetten şartsız şurtsuz anında alabiliyorlar. Bunun dışında ise maaş müşterileri 75 bin liraya kadar krediyi internet şubeden alabilirler. En düşük faiz oranı %1,29 dur. En yüksek olanı ise %1,89. Bu oranlar kredi limitine göre belirleniyor. Daha doğrusu kredi limiti arttıkça faiz oranları da düşüyor. Hayat sigortası zaten yapılıyor. Tahsis ücreti de kesintiye uğruyor.

Saygıdeğer okurlarımız, biz yazının daha sonuna gelmiş olduk. Yukarıda saydığım bankalar dışında Bankpozitif ve Enpara.com‘da internetten anında kredi veren bankalardan. Bizlerden şimdilik bu kadar. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?