Ana Sayfa KREDİ 10 Ağustos 2017

İş Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatı

İş Bankası Kurban Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Kurban Bayramını kutlamaya bir ay kadar bir süre kaldı. Marketlerde çikolatalar reyonlarda yerini aldı bile. Ama en heyecanlısı dini vecibemiz, olan kurban ibadetimizi yerine getirmek. Bayram birlik beraberlik anlamına da geliyor. Ailenin en küçükleri büyükleri ziyarette bulunuyor. Özellikle de birinci gün babaların veya dedelerin çok büyük masrafları oluyor.

İŞ BANKASINDAN GÜZEL BİR KURBAN BAYRAMI KAMPANYASI

Masraflar fazla ama ihtiyaç duyulan para da yok. Haliyle kredilere yönelmek durumunda kalınacak. Bayramları da artık bankaların kredi kampanyaları ile çıkarır olduk. Bankalarda yavaş yavaş kredi kampanyalarını yayınlamaya başladılar. Bu bankalardan ilki de iş bankası. Tabi bende bu kampanyayı sizler için hızlıca inceleme ve değerlendirme şansı buldum. Çok özel veriler elde ettim. Bu verileri de yazımın kalan kısmında sizler ile paylaşmayı planlıyorum. Sizlerde kredi ihtiyacı duyuyorsanız güzel bir alternatifiniz olacak.

İŞ BANKASI KURBAN BAYRAMI KREDİ ÖZELLİKLERİ

İş bankası kurban bayramı ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilmeniz için özel bir kredi ile sizleri selamlıyor. İhtiyacınız ne olursa olsun, iş bankası yanınızda. Bu kampanyada alabileceğiniz en küçük kredi tutarı 3.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 100.000 TL dir. Sizlerde ihtiyacınız ölçüsünde kredi alabilirsiniz. Kimisi kredi çekmişken, diğer ihtiyaçlarımızı da aradan çıkartalım diyebilir ve daha yüksek limitli krediye başvuru yapabilir. Sizlerde aylık geliriniz göz önünde bulundurularak 100 bin liraya kadar bir üst limit belirlenecektir.

KREDİ VADESİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi kampanyasında sunulan faiz oranlarına da değinelim biraz. İş bankası %1,25 ile %1,29 aralığında faiz oranlarını benimsemiş. 3.000 TL ile 24.999 TL (dahil) arasında kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,29 olacaktır. 25.000 TL ile 49.999 TL (dahil) arasında kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,27 olacaktır. 50.000 TL ile 100.000 TL (dahil) arasında kredi alacaksanız faiz oranı sizler için %1,25 olacaktır. Kredi vadesi de en kısa 3 aydır. En uzun vade sayısı ise 48 aydır. Sizlerde kendi taksit sayınızı belirleyebilirsiniz.

KREDİ TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Tahsis ücretinde ise oran binde beştir. Şöyle düşünebilirsiniz; diyelim ki 10.000 TL ihtiyaç kredisi aldınız. O halde bu tutarın binde beşi olan 50 TL kadar masrafınız olacaktır. Hayat sigortası da yapılmaktadır. hayat sigortasını bende tavsiye ederim. Bankalarda zorunlu bir koşul olarak önümüze getiriyor zaten. Hayat sigortası hesaplamasında yaş ve cinsiyet faktörü çok önemlidir. Ayrıca krediyi kaç ay vade ile çekmişsiniz ve ne kadar kredi almışsınız da bu da önemlidir.

KREDİYE BAŞVURU YOLLARI

Bu kampanyaya başvuru yapabilmeniz için, iş bankası tüm kanalları açmış. Özellikle de müşteriler bankaya gitmeden kolayca kredilerine kavuşabiliyorlar. Cep şubeden yada internet şubeden başvuru yapabilir ve onaylanan kredilerini de hesaplarına aktarabilirler. Telefon bankacılığından veya ATM’lerden de kolayca başvuru yapabilirsiniz. Tabi banka şubeleri de başvuru için farklı bir yol. Bunların dışında bir mesaj ile de başvuru yapabilme şansınız var.

SMS İLE BAŞVURU İMKANI

SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne girmeni gerekiyor. Ardından aralarında birer boşluk olacak şekilde sırasıyla NAKİT, T.C, İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık Gelirinizi yazmanız gerekiyor. Sonrasında ise ister Türk Telekom kullanın, ister Vodofone, isterseniz de Turkcell, ne olursa olsun bu mesajınızı 4402‘ye yollamanız yeterli olacaktır: SMS ücreti her operatörün tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak tahsil edilmektedir. (Örnek Metin; NAKİT 55555111111 30000 2500)

ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Sizlerde iş bankasına başvuruda bulunacaksınız ama sadece kurban bayramı ihtiyaçlarınız için değil, epeydir birikmiş olan ihtiyaçlarınızı da karşılamak istiyorsunuz. 50.000 TL krediyi 48 ay vade ile geri ödemek istediğinizi belirttiniz.Bankaya gelir belgenizi sundunuz ve bu isteğiniz kabul edildi. Faiz oranınızın da %1,25 olacağını demin yukarıda belirtmiştim. Şimdi hesaplamalara geçelim isterseniz. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 1.469 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 250 TL olacaktır. Yıllık sigorta primi tutarınız da ortalama olarak 314 olacaktır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?