Ana Sayfa SPOR 18 Aralık 2017

Igor Tudor’a Yaylım Ateşi Dinmiyor

Igor Tudor’a Yaylım Ateşi Dinmiyor

Süper ligde dün oynanan Yeni Malatyaspor – Galatasaray maçının ardından bir çok taraftar ve ünlü teknik direktör Igor Tudor’a ağır eleştirilerde bulundu. Sosyal medya yapılan eleştirilere eski Galatasaraylı futbolcu Felipo Melo’nun da beğenisini kazandı.

#TudorİSTİFA Hashtagı ile başlayan tepkiler saatler ilerledikçe sosyal medyada trend oldu. Bir kullanıcının”Ulan MELO burda olsaydın var ya TUDORU soyunma odasına kitleyip saatlerce döverdin ? #TudorİSTİFA” ifadelerini kullanırken, Brezilyalı futbolcuyu da etiketledi.  Felipe Melo bu paylaşımı beğenerek düşüncesini belirtmiş oldu.

2011-2015 yılları arasında Galatasaray forması giyen Felipe Melo, idman sırasında tartıştığı Albert Riera’ya soyunma odasında pusu kurmuş ve İspanyol oyuncu içeri girdikten sonra odanın kapısını içeriden kilitleyerek takım arkadaşını dövmüştü.

Aynı zamanda ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Igor Tudor’un maç sonrasında yayıncı kuruluşa yapmış olduğu açıklama sonrası adete ateş püskürdü.

Şahan Gökbakar şu paylaşımı ile Igor Tudor’a tepkisini dile getirdi.

 “2 gol yiyip 1 gol atarsan yeniliyormuşsun…Hadi ya! Öyle mi oluyor gerçekten? Sana adam gibi açıklama yapman için uzatılan mikrofona verdiğin yanıta bak. Biz voleybol izliyoruz sanıyorduk. Ya sen kendini ne sanıyorsun baboş? Bu ne yüksekten uçuş yahu? Bu lakayt, laçka umursamaz tavırları yapma hakkını kim veriyor sana? Delireceğim vallahi! Ulan sen kim oluyorsun da “Turkish understanding of football”/ “Türklerin futboldan anladığı bu” diyerek Türkler’i aşağılayabiliyorsun? Çevirmen de yumuşatmaya çalışıyor…”

“HEM KEL HEM KİBİRLİ”

Şahan sözlerine şöyle devam etti: “Yahu Senin cebine paranı Türkler koyuyor Hırvat kardeş. Yani eti budu belli ülkelerinizde kazanamayacağınız paraları Türkiye’de görüyorsunuz ama ilk fırsatta aşağılamaya kalkıyorsunuz.. Madem sevmiyorsun Türkler’in futbol anlayışını, tutmayalım bas git başka ülkeye. Hadi!!! Kimse Türkiye’nin ekmeğini yiyip Türkiye’yi aşağılayamaz. Senin gibi bir eski futbolcu- yeni hocayı, teknik direktör diye böyle büyük bir klubün başına Türkiyeden başka bir yerde de koymazlar bu arada. Hem kel hem fodul (kibirli) derler senin gibisine. Galatasaray Kulübünü, Türkiye’yi ce Türk sporunu aşağılayan bu insanın görevine son vermeye davet ediyorum.”

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?