Ana Sayfa KREDİ 11 Ağustos 2017

ICBC Turkey Hesaplı İhtiyaç Kredisi Fırsatı

ICBC Turkey Hesaplı İhtiyaç Kredisi Fırsatı

ICBC Turkey Emeklilere Özel Kredi, Emekliler için Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi, Hesaplı ve Uygun Kredi – Para hepimize lazım. Genç yaşlı herkes para ihtiyacından dolayı kredi başvurusunda bulunuyor. Emekli olunsa da ihtiyaçlar devam ediyor ve kredi alınıyor. Hatta emeklilerin ülkemizde en fazla kredi alan kesim olduğunu da söyleyebilirim. Bankalar emeklileri çok severler. Bu açıdan da özel kampanyalar sunarlar. Amaç emekli maaşlarını vermek. Emekliler, maaşlarını bankaya taşıdı mı, diğer birikimlerini de o bankaya taşıyorlar.

ICBC TURKEY EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ FIRSATINA NE DERDİNİZ?

Piyasada oldukça fazla emekli kredi haberleri var. Bizlerde bunları yeri geldiğinde sizler ile paylaşıyoruz. Bugün de dikkatimizi bir bankanın sizler için hazırladığı bir kredi kampanyası cezbetti. ICBC Turkey, çok fazla tanınmasa da, özel ve kaliteli kredi kampanyaları ile parlamaya başladı. Normalde Çin’in devlet bankası. Ayrıca dünyanın da en büyük bankası. Ülkemizde de tanınmak için güzel kampanyalar yapıyorlar. Bu kampanyalardan birisi de Emeklilere Özel Hesaplı Kredi. Ne derseniz? inceleyelim mi?

ICBC TURKEY EMEKLİ KREDİ KAMPANYASI VE ÖZELLİKLERİ

Bu kampanya siz emeklilere özle olarak hazırlanmış. Belirgin olarak tel şartı var. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin maaşlarını ICBC Turkey aracılığı ile alması şart. En düşük kredi vadesi 2 aydır. en uzun kredi vadesi olarak da 48 ay belirlenmiş. Sizlerde kendinize göre en uygun olan vadeyi tercih edebilirsiniz. Lakin faiz oranları vade sayısına göre belirleniyor. Bunu da belirtelim. Karşımıza iki faiz oranı çıkıyor. Bunlardan ilki %1,13 ve ikincisi ise %1,22 dir.

Kredi vadenizi eğer 13 ay ve 48 ay arasında seçerseniz faiz oranınız da %1,13 olacaktır. Eğer 2 ay ile 12 arası vade yapacak olursanız da faiz oranı %1,22 olarak karşınıza çıkacaktır. Haliyle 13 ay ve üstü çok avantajlı faiz oranını sizlere sunmaktadır. Bu oranın kaçırılmayacak kadar güzel olduğunu söylemek doğru olacaktır.

KREDİ LİMİTİ VE DİĞER ÖZELLİKLERİ

ICBC Turkey kredi limiti olarak oldukça bonkör davranmış. 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar kredi alabilmenize imkan tanıyor. Tabi emekli maaşınıza göre kredinin üst limiti belirleniyor. Ama en yüksek limit 100 bin liradır. Kredi tahsis ücreti alacağınız kredi tutarının %0,5’i oranında kesilmektedir. Diyelim ki 20.000 TL kredi çekeceksiniz. O halde tahsis ücreti olarak da 100 TL kadar para ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası da cinsiyetiniz ve yaşınızın yanı sıra kredinin özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplanıyor.

BAŞVURU NASIL YAPILIYOR?

Kampanyada gelir belgesinin mutlaka sunulması gerekiyor. Gelirinize göre sizin üst kredi limitiniz hesaplanıyor. Sonrada kefilsiz ve şartsız kredinizi alabiliyorsunuz. Ama bankanın bana verdiği kredi az diyorsanız ve daha yüksek kredi istiyorsanız teminat veya kefil sunarak bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu ICBC Turkey bankalarından gerçekleştirebileceğiniz gibi bu link; icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-hesaplama/Kredi-Hesaplama/396/1094/0?t=1&p=35 aracılığı ile online olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

EMEKLİLER İÇİN ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI

15.000 TL İhtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. ICBC Turkey Bankası da Faiz olarak %1,13 oranını vermiş oldu. Dolayısıyla da aylık ödeyeceğiniz taksit borcunuz 427 TL olacaktır. 75 TL kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetiniz belli olmadan net bir şey diyemiyoruz. haliyle sonradan hesaplanacak. Efektif Faiz oranı da %18,0998 dir.

15.000 TL İhtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Taksit sayınızı da 12 ay olarak belirlediniz. ICBC Turkey Bankası da Faiz olarak %1,22 oranını vermiş oldu. Dolayısıyla da aylık ödeyeceğiniz taksit borcunuz 1.372 TL olacaktır. 75 TL kadar tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortanız da yaş ve cinsiyetiniz belli olmadan net bir şey diyemiyoruz. haliyle sonradan hesaplanacak. Efektif Faiz oranı da %21,0229 dur.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?