Ana Sayfa KREDİ 1 Aralık 2017

Halkbank Esnaf Paketi Uygun Faiz Uzun Vade Seçeneği

Halkbank Esnaf Paketi Uygun Faiz Uzun Vade Seçeneği

Halkbank esnafa özel başlattığı kredi paketi ile esnafın nakit sıkıntısını uygun faiz ve ödeme koşulları ile fırsat sunmaya devam ediyor

Halkbankası esnaflar için oluşturduğu kredi paketi ile esnafların nakit ihtiyaçlarını gidermeyi ve bunun yanında Halkbankasının ürünlerini kullandırma fırsatı vererek iş yaşamında kolaylık sağlamalarını hedeflemiştir. Ayrıca bu paket küçük ve orta işletmelerin, esnaf ve sanaatkarların firmalarını büyütüp genişletmek adına sermaya sağlamak amacıyla oluşturulmuş bir kredi türüdür. Esnafların kalınması için farklı avantajlar sunan Halkban bu kredi paketi ile bir çok kolaylıklar getirmiştir.

Halkbank esnaf destek paketi için esnafların çekebileceği en fazla kredi limiti 150 bin Türk Lirasıdır. Bunun yanı sıra KOBİ esnaf acil destek poliçesi ürününüde paketten yararlanan esnaflar için kullanıma sunulmuştur. Esnaf destek paketinde esnafların krediyi rahat ödeyebilmeleri adına farklı ödeme planları geliştirilmiştir. Ödemesiz dönem, 3 ay da bir ödeme, aylık eşitler halinde ödeme gibi seçenekler sunan Halkbankası esnafın ödemesiz dönemi seçmesiyle beraber vade sayısını 36 ay olarak belirlemiştir. Ödemesiz dönemden kasıt işletmelerin nakit döngüsü çerçevesinde  en uygun olarak belirlenmiş krediyi ödememe süresidir. Bu sürede en fazla 6 ay olmaktadır. Bunun dışında dilerseniz kredinizi 3 ay da bir dilerseniz de uygun taksit avantajlarıyla her ay düzenli olarak ödeyebilirsiniz. 3 ayda bir ödeme planını seçen müşteri ödemesiz olarak esnaf kredisinden yararlanamamaktadır.

Halkbankası esnaf destek paketi başvurusu için birçok altenatif kanallardan başvuru almaktadır. Öncelikle online başvuru yapamayan bireylerin genellikle kullandığı Halkbankası şubelerine gidip başvurularını gerçekleştirebilirler. Bunun yanında Halkbansı intenet bankacılığı yolu ile ön başvuru gerçekleştirebilirsin. Yalnız burada önemli olan nokta intenet bankacılığı şifrenizi alıp hesabını aktif hale getirmelisiniz. Mobil şube kullanan müşteriler bu kanalıda deneyerek ön başvurularını yapabilirler. Halkbankası müşterisi hizmetleri olan 444 0 400 ya da 0850 222 0 400 numaralı telefonu kullanarak müşteri temsilcisinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Halkbankası esnaf destek paketi başvuru belgeleri arasında Nüfus cüzdanınızın fotokopisi, Vergi levhasının fotokopisi, hangi odaya bağlı iseniz bu odaya ait kayıt belgeleri ve başvuru formudur. Bavuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bu belgeleri hazırlayıp eğer esnaf destek paketinden yararlanmak istiyorsanız en yakın Halkbank şubesine getirip teslim edip başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?