Ana Sayfa EKONOMİ 4 Aralık 2017

BİM Marketler Zincirinde İndirim Haftası

BİM Marketler Zincirinde İndirim Haftası

BİM – BİM marketler zincirinin her hafta düzenlemiş olduğu kampanyalı ürün grupları hakkında haberdar olmak isterseniz eğer haftalık olarak yayınlanan BİM Aktüel kataloğundan yararlanabilirsiniz. Bu kataloğa marketten ulaşabileceğiniz gibi internet üzerinden de kolaylıkla ulaşabilir o haftanın kampanyalı ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’nin her ilin ve ilçesinde var olan BİM, her geçen gün şube sayısını artırarak büyümeye devam etmektedir.

Her hafta birbirinden kaliteli ürünleri vatandaşların alımına sunan BİM, bu hafta da yine adından oldukça söz ettireceğe benziyor. BİM Aktüel Ürünler Kataloglarında her zevke ve her isteğe göre ürün bulabilirsiniz. 1 Aralık 2017, 5 Aralık 2017 ve 8 Aralık 2017 tarihli BİM Aktüel Ürünler Kataloğu yayınlandı. BİM mağazalar zinciri Türkiye’nin 2011 yılından beri bir numaralı gıda perakendecisi konumunda ve bu liderliğini sağlamlaştırarak sürdürüyor.

Hepimizin evinin yakınlarında bir bazen birden fazla BİM mağazası olması da bunun en büyük göstergelerinden. Hepimizin hatırladığı “Bin BİM” sloganından bu yana sadece birkaç yıl geçmesine rağmen BİM Marketler zinciri hedeflerini yüksek tuttu. Bir milyar liradan fazla bir fiyata yakın zamanda el değiştiren BİM istikrarlı büyümesini daha da hızlandırdı. Şu an da neredeyse her mahallede bulunan BİM marketlerinin sayısı 3600’ü geçmiş durumda.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?