Ana Sayfa BANKALAR 6 Aralık 2017

Banka İşlemlerinizi Ücretsiz Şubeye Gitmeden Yapın

Banka İşlemlerinizi Ücretsiz Şubeye Gitmeden Yapın

Gelişen teknolojiyle birlikte insanlar para transferleri, yatarım hesapları, cari hesaplar, konut kredileri, araç kredileri ve kredi kartı işlemlerini artık banka sıralarında beklemeden kolayca internet üzerinden yapabiliyor.

Akıllı cihazlar ve internet teknoloji geliştikçe vatandaş bankacılık işlemlerini uygulamalar sayesinde fazla zaman harcamadan kolaylıkla halledebiliyor. Banka işlemleri aslında ATM denilen ve banka önlerinde bulunan işlem noktalarından da gerçekleştirilmektedir. Fakat bu noktalarda da işlem yapmak son zamanlarda oldukça güvensiz bulunmaktadır.

Çağımızda banka şubelerinde işlem yapmak sıra bekleyerek büyük bir zaman harcamak olarak görülmektedir. Tüm günü banka ATM’lerinde ve banka şubelerinde geçirerek banka işlemleri neredeyse bütün günü kapsayarak yapılmaktadır. Son zamanlarda çağın icadı olarak görülen ve kesinlikle hiçbir zaman kaybı olmaksızın tüm banka işlemlerinin yapıldığı seninbankan internet sitesi şubesiz bankacılık hususunda bir numara hizmet vermektedir.

Seninbank İnternet Sitesi Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir?

Banka işlemleri denildiğinde hangi banka işlemine ihtiyacınız varsa tüm banka işlemlerinin yapıldığı bu sistem üzerinden; Altın Kart, İhtiyaç Kart ve Sağlam Kart kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Şubesiz bankacılık yapılan seninbankan internet sitesi üzerinden; cari hesap işlemleri, turkuaz katılma hesabı işlemleri, birikimli katılma hesabı işlemleri, altın hesabı işlemleri, çeyrek altın hesabı işlemleri, gümüş hesabı işlemleri, platin hesabı işlemleri ve yatırım hesabı işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Finansman hizmetleri arasında seninbankan internet sitesi üzerinden araç finansmanı ve konut finansmanı işlemleri yapılabiliyor. Araç ihtiyacı olan kişiler almak istediği aracı seçtikten sonra istediği şekilde taksitlendirme yaparak alınan aracın tüm ödemelerini internet sitesi üzerinden hiçbir banka ATM’sine ve banka şubesine gitmeden yapabiliyor.

Kira vermenin çok güç olduğu günümüzde yüksek oranda ödenen kiralar dar gelirli vatandaşın boynunu büküyor. Konut kredileri bankalarda almış başını giderken seninbankan internet şubesinden konut kredisi alınarak ev sahibi olunabiliyor. İhtiyaç duyulan 2 + 1 veya 3 + 1 veya villa tipi bir evi alabilmek için yıllarca çalışıp para biriktirmek gerekirken kolay yoldan kira öder gibi seninbankan sayesinde istenilen yerde, istenilen oda sayısında ve istenilen konforda konut sahibi olunabiliyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?