Ana Sayfa KREDİ 3 Ekim 2017

Anında Kredi Nasıl Alınır

Anında Kredi Nasıl Alınır

Anında Kredi Nasıl Alınır

Artık banka şubelerine gitmenize gerek kalmadan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz ve anında kredi avantajlarından faydalanabilirsiniz. Anında kredi uygulaması sayesinde kredi başvurularınızı internet şubesi veya telefon bankacılığı üzerinden istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi başvurunuzun onaylanması halinde şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın avantajlarını yaşayabilirsiniz. Anında kredi başvurusunda bulunmak isteyenler bankaların internet şubeleri üzerinden kredilerim bölümüne girip anında kredi başvurusundan bulunabilir.

Telefon bankacılığı üzerinden anında kredi için başvuracak kişiler bankayı arayıp krediler bölümünü tuşlamalı ve anında kredi başvurusunu seçmelidir. Bu adımları takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubeye gidip vakit kaybetmek istemiyorsanız anında kredi seçeneğini çok seveceksiniz.

Anında Kredi Avantajları

Anında kredi çekmek isteyen müşteriler çalıştığı bankalara başvuruda yaparak kredi talebinde bulunabilmektedir. Anında kredi avantajları şu şekildedir:

  • Anında kredi limiti bankadan bankaya değişiklik göstermekle birlikte genel olarak 15.000 ile 30.000 TL arasındadır.
  • Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan kredi çekmenize olanak sunar.
  • Anında kredi başvurusu yapmak için mesai saatlerini beklemek zorunda kalmazsınız. Günün her saati anında kredi için başvuru yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Anında kredi başvurusu onaylanan kişilerin kredi tutarı hemen hesabına aktarılmaktadır.

Anında Kredi Geri Ödemeleri Nasıl Gerçekleşir?

Anında kredi çeken banka müşterileri talep ettiği vadeye göre kredi taksitlerini ödeyebilmektedir. Bankalar müşterilerine maksimum 48 aya kadar vade yapabilmektedir. Anlık kredi geri ödemeleri 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmaktadır. Anında kredi için her kişiye özel tahsis ücreti ve sigorta primi kesilmektedir. Kredi tutarına göre tahsis ücretinin farklılık gösterdiği unutulmamalıdır.

Sigorta primi her müşterinin yaşı  ve kredi vadesine göre farklılık göstermektedir. Bu kriterler bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Her bankanın müşterileri için hazırlamış olduğu özel kampanyalar bulunabilir.

Anında kredi kullanmak isteyen müşteriler çalıştığı bankanın mobil şube veya internet bankacılığı şubelerinden birine üye olması gerekmektedir. İnternet veya telefon bankacılığı kullanmayan müşteriler hemen üye olup şifre alarak işlemlerine başlayabilirler. İnternet veya telefon bankacılığı üzerinden onaylı ve ön onaylı kredilerinizi görme imkanına sahip olabilirsiniz. Anında kredinizi hesaplarınız üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?