Ana Sayfa BANKALAR 28 Kasım 2017

Akbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Akbank Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Hayatınızı Kolaylaştırıyor

Bugün sürekli gelişen ve değişen internet ve teknoloji ortamında birçok kişi ihtiyaçlarını giderebilmek için bu teknolojik araçlardan faydalanmaktadırlar.

Hayatlarımızı daha yaşanabilir ve kolay hale getiren teknolojik imkanlar sayesinde artık her ihtiyacımızı saniyeler içerisinde karşılayabiliyoruz ve geçmişte uzun süre ayırdığımız işlemlerimiz için birkaç dokunuş veya tıklama ile çözüm bulabiliyoruz. Özellikle intenetin yaygınlaşması ve ona entegre olarak teknolojik cihazların gelişimi ile birlikte bankacılık sistemleri de intenetten hizmet verir hale geldiler.

İntenet aracılığı ile bankada bulunan hesabınız, kredi kartınız veya kredi borcunuz için her türlü işlemi gerçekleştirebilmek artık sadece saniyelerinizi alıyor. Üstelik bu sayede bankadaki hesabınız üzerinden gerçekleştirmeniz gereken işlemleri de anında yönetebilmektesiniz. Önek olarak faturalarınızı ödemek için artık uzun kuyruklarda beklemenize, fatura tarihini düşünmenize gerek yok. Vereceğiniz tek bir talimat ile birlikte faturalarınız düzenli bir şekilde ödenmeye başlar ve siz de avantaj olarak elde ettiğiniz zamanı kendinize ayırabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı verdiğiniz bankanız, sizin için belirlenen tarihte faturanıza yansıyan borç tutarını anında öder ve bu borcu sizin hesap ekstrenize yansıtır. Böylelikle ayrı ayrı birçok borcunuz için ödeme planı oluşturmak yerine kredi kartınıza tek ödeme yapar ve tarihleri karıştırma sorunu yaşamdan işinizi halledebilirsiniz. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank da müşterilerine faturaları için otomatik fatura ödeme talimatı hizmeti vermektedir. Üstelik bankadan otomatik ödeme talimatı verenlere 100 tl chip para anında hediye edilmektedir!

AKBANK OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI VERMEK İÇİN;

Akbank’tan kredi kartınıza otomatik fatura ödeme talimatı vermek istiyorsanız bu anlamda tercih edebileceğiniz çeşitli kanallar vardır. Başta size en yakın Akbank şubesine gidebilir ve bireysel müşteri temsilcisi bürosundan ilgili işlem için hizmet alabilirsiniz.Müşteri temsilciniz anında ilgili talimat işleminizi gerçekleştirecektir.

Hemen şimdi Akbank’ın intenet bankacılığı hizmetlerinin verildiği resmi web sitesine giderek, intenet bankacılığı ekranından müşteri girişinizi gerçekleştirerek otomatik fatura ödeme talimatı işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca 444 25 25 Akbank çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilir ve otomatik fatura ödeme talimatınızı telefon bankacılığı hizmetleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?