Ana Sayfa KREDİ KARTI 3 Aralık 2017

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Öğrenme

Vakıfbank Kredi Kartı başvurusu yapan vatandaşlar kredi kartı başvurularının olumlu veya olumsuz sonuçlandığı öğrenmek için çeşitli kanallara başvurarak kartlarını en hızlı şekilde kullanmak için takip etmek istiyor.Bu konuda kredi kartı sorgulama işleminin nasıl olduğunuda merak etmektedir. Eğer sizde VakıfBank’ın avantajlı kredi kartlarına başvurduysanız birazdan bahsedeceğimiz VakıfBank kanalları aracılığı ile sorgulamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

VakıfBank kredi kartı için şubelerden başvuru gerçekleştirdiğiniz takdirde banka sizin kredi notunuzu, gelir belgenizi inceleyip bu doğrultada bir karar verecektir. Yapmış olduğunuz şubede ki kredi kartı başvurunuza cep telefonunuza gelecek olan bir kısa mesaj tarafından bilgilendirileceksiniz. Eğer kişinin telefonu VakıfBank reklamlarına kapalıysa kısa mesaj ile başvuru sonucunu öğrenemeyecektir. Bunun için reklamlara telefonunuzu açmanız bilgilendirilme açısından faydanıza olacaktır. Bu yöntem sayesinden başvuru sonucunu alamadıysanız başka bir yol ile VakıfBank kredi kartı sorgulama yapabilirsiniz.

VakıfBank’ın resmi intenet sitesinen yer alan sorgulama ile ilgili bir alan vardır. Bu alanda sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum kutucuğunu işaretlendikten sonra başvuru sorgulama linkini tıklamanız gerekir. Daha sonra açılan ekranda Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranızı başında sıfır olmadan yazıp sorgula butonuna bastığınız anda kredi kartınız ile ilgili son durumu öğrenebiliyorsunuz. Dediğimiz gibi bu başvuru sorgulama ekranına VakıfBank intenet sitesinden ulaşabilirsiniz.

VakıfBank kredi kartı başvuru sorgulama yöntemlerinden bir başkası ise VakıfBank telefon bankacılığı olan 0850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisi ile görüşerek kredi kartı başvurunuzun son durumu hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri size bu konuda yardımcı olacaktır. Kredi kartları müşterinin eline yaklaşık 2 hafta bir süre içinde geçtiğinide bilmelisiniz. Başka bankalarda olduğu gibi kredi kartı başvuru sonucunu sms ile öğrenemiyorsunuz. VakıfBank bu hizmeti müşterilerine sunmamaktadır. Bavuru sorgulama işlemini ya intenet üzerinden ya da müşteri hizmetleri tarafından yapabilmektesiniz. Bu iki yolu kullanarak başvurduğunuz kredi kartının hangi aşamada olduğunu öğrenebilir buna göre plan yapıp ya banka şubesinden kartınızı alabilirsiniz ya da kuryenin getirmesini bekleyebilirsiniz. Banka kuryesi kredi kartını başvuru sahibine direkt yapmaktadır. Eğer sizi evde bulamazlarsa kartınız banka şubesine geri gitmektedir. Bu bilgiler ışığında da kredi kartı başvurusu yaparken şube ile görüşerek kredi kartınızı nasıl alacağınızın kararını verebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?