Solmaz Çiros İddiaları Canlı Yayında Yanıtladı

Solmaz Çiros İddiaları Canlı Yayında Yanıtladı

Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından sunulan evleneceksen gel adlı evlilik programında ünlenen gelin adayı Solmaz, sosyal...

Seda Sayan ve Uğur Arslan tarafından sunulan evleneceksen gel adlı evlilik programında ünlenen gelin adayı Solmaz, sosyal medyada hızla yayılan ve kendisine ait olduğu iddia edilen +18’lik görüntüler hakkında açıklama yaptı. Görüntüleri reddeden Solmaz, o kişinin kendisi olmadığını savundu. 

Solmaz Çiros ile Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan İpek arasında büyük tartışma. Geçtiğimiz günlerde +18 görüntüleri programına taşıyan Söylemezsem olmaz magazin programı sunucularını Maymuna benzeten Gelin adayı solmaz’a çok sert cevap geldi.

Global TV ekranlarında Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumu ile yeniden yayınlanmaya başlayan evlilik programına katılan gelin adayı Solmaz, sosyal medyada hızla yayılan ve kendisine ait olduğu iddia edilen +18’lik görüntülere açıklık getirdi.

“GÖRÜNTÜLERDEKİ KİŞİ BEN DEĞİLİM”

Sosyal medyayı ayağa kaldıran görüntülere açıklık getirdi. O görüntülerdeki kişinin kendisi olmadığını söyleyen Solmaz, aynı kızın daha önce de böyle bir şey yaptığını ve ailesine ulaştığını, kızın madde bağımlısı olduğunu iddia etti. Seda Sayan’da Solmaz’ın bu açıklamalarının ardından söz alarak, görüntüdeki kişinin Solmaz olmadığını söyledi. Solmaz’ın öyle bir şey yapacak biri olmadığını söyleyen Seda Sayan, görüntüleri izleyen herkesin onun Solmaz, olmadığını anlayacağını söyledi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?