Ana Sayfa KREDİ 3 Ekim 2017

PTT’den Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

PTT’den Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

PTT’den Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

Son yıllarda PTT’nin müşterilerine sunduğu geniş hizmet ağı dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermektedir. Son zamanlarda oldukça popüler olan aramaların başında gelen PTT’den Ev Hanımlarına Kredi sorusunun cevabını sizlere bu makalemizde açıklamak istiyoruz.

Öncelikli olarak PTT ile banka arasında çekilen kredinin hiçbir farkının bulunmadığını açıklamak istiyoruz. Özellikle de PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar aracılığıyla sunduğu bu kredi hizmetinden ev hanımları da yararlanabilmektedir. Ancak burada bankaların da sunduğu gibi bazı şartları ev hanımlarının yerine getirmesi gerekmektedir.

Gelir Belgesi Bulunmayanlar

Herhangi bir gelir belgesi bulunmayan ancak bankadan kredi çekmek isteyen bir hanımı için banka bir taşınmanızın olup olmadığına bakmaktadır. Özellikle bu taşınmaz üzerinden eğer bir geliriniz varsa yani kira veya benzeri bir ücret alıyorsanız PTT sizlere kredi konusunda yardımcı olacaktır. Bu taşınmazın bir ev, arsa veya iş yeri olması kredi çekme konusunda yeterli olacaktır. Ancak gelirinize göre sizlere kredi verecek olan PTT’nin gelirinizi belgelemeniz durumunda ihtiyaç kredisini ona göre yüksek çıkartacağını belirtmek istiyoruz.

PTT ile anlaşma olan birçok bankanın bulunduğunu ve bankaların kendi şubelerine göre biraz yüksek faiz oranları verdiğini belirtmek istiyorum. PTT üzerinden gelir belgesi ile kredi çekmek isteyen müşterilerin yapması gereken en yakın PTT şubesine gittikten sonra burada kredi başvurusunu yapmak kredi çekmeleri için ilk adım olacaktır. Ancak burada hangi banka üzerinden kredi çekeceğinizi ve adınıza ne kadar kredi çekeceğinizi açıklamak doğru olmaz. Bu yüzden bu soruların cevaplarını sadece PTT şubelerinden öğrenme şansınız bulunmaktadır.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?