Ana Sayfa KREDİ 10 Ağustos 2017

Halkbankası Kurban Bayramına Özel 100 TL ParaParaf Kampanyası

Halkbankası Kurban Bayramına Özel 100 TL ParaParaf Kampanyası

Kurban bayramı havasına girdik. Birazdan çok az bir süre var. Planlar yapılmaya başlandı. Ama vatandaşın ciddi manada bir harcamasının olacağı da kesin. Seyahat, aile ziyaretleri, hediyeler vs. derken cebimiz yanacak. Dolayısıyla 50 liranın bile hesabı yapılıyor. Kimi vatandaş kredi çekerek küçük büyük tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Kimisi de kredi kartını kullanarak küçük ölçekli harcamalarını yapıyor.

HALKBANK’TAN KURBAN BAYRAMI PARAF KART KAMPANYASI

Ülkemizde bayramlarda ve diğer özel günlerde kredi kartı yoğunluğu çok fazla artıyor. Bankalarda bu günlere özel olarak kampanyalar düzenliyorlar. Bu kampanyalar sayesinde hem daha fazla alış veriş yapılıyor, hem bankalar büyüyor, hemde esnaflar kazanıyor. Tabi kart sahipleri de bedava alışverişe doyuyorlar. Türkiye Halk Bankası da Paraf Kredi Kartına Özel Kurban Bayramı Kampanyası hazırlamış. Güzel fırsatlar, siz kart sahiplerini bekliyor olacak. Haydi dilerseniz şimdide bu kampanyanın detaylarını inceleyelim.

HALK BANKASI KURBAN BAYRAMI PARAF PUAN HEDİYE FIRSATI

Değerli okurlarımız, sizlerde paraf kredi kartına sahipseniz, çok güzel bir kampanya sizleri bekliyor. Bu kampanyanın geçerlilik tarihinin 5 ağustos ile 4 eylül 2017 olduğunu da belirteyim. Yani Kurban bayramı ayında ve bitiminde yararlanabiliyorsunuz. Bu kampanyaya göre market ve akaryakıt harcamalarınız haricinde tek seferde yapacağınız her 150 TL ve üstündeki alışverişlerinizden 10 TL ParafPuan kazanıyorsunuz. Toplamda ise en fazla 100 TL paraf puan kazanabiliyorsunuz.

KAMPANYADAN YARARLANMA VE BAŞVURU

Alışverişinizin farklı günlerde yapılması gerektiğine dikkat edin. Harcamalarınızı tüm banka Pos cihazlarından yapabilirsiniz. Ek kartınız ile ve asıl kartınız ile kampanyaya katılabilirsiniz. Ama toplamda kazanabileceğiniz paraf puan 100 TL dir. Zaten bir kredi kartı ile kampanyaya dahil olduğunuzda, diğer kartlarınız da otomatikman kampanyaya dahil edilir. Kampanyadan yararlanmak için harcamanızdan önce bir SMS atmanız gerekiyor. Bunun için bankada kayıtlı olan telefon numaranızdan KAMPANYA yazıp 3404‘e yollamanız gerekiyor. Bundan sonrada size kayıt olduğunuz mesajı gelir ve kampanyadan yararlanırsınız.

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kampanyaya katılım için attığınız SMS’ler ücretsizdir. Vodofone, Türk Telekom veya Turkcell operatörlerinden katılım sağlayabilirsiniz. Bu kampanyaya Paraf ile birlikte Parafly kredi kartları dahildir. Ama Business, Ticari ve Halkcardlar dahil değildir. Lütfen buna dikkat ediniz. ParafPara kullanımlarında yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmiyor. Eğitim, Aidat, Kira, otomatik ödeme talimatları da kampanya dahilinde değildir. İş yerinden alışveriş yaptınız ve POS cihazından paraf kartınız geçirilerek ödemenizi yaptınız. Bundan sonra iş yeri gün sonu işlemi yapar ve bir sonraki gün sistem tarafında puanlarını yüklenecektir.

SON KULLANIM TARİHİNE DİKKAT EDİN

Arkadaşlar bu gibi kampanyalarda kazandığınız puanları harcamanız için bir de son kullanım tarihi belirleniyor. Bu kampanyada ise ParafPuanlarınızı harcamanız için son tarih 14 Eylül 2017 dir. Eğer bu tarihe kadar paraf puanlarınızı harcamazsanız 15 Eylül 2017 tarihinde sizlerden geri alınacaktır. Bizden söylemesi.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?