Ana Sayfa KREDİ 16 Aralık 2017

Gelir Belgesiz Anında Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Anında Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkındaki detaylı olarak  kredibankam.net okuyucuları için araştırdık. Gelir belgesiz kredi maaş bordrosu, belgesiz kefilsiz ve vergi levgası olmadan kredi kullanabilmektir. Değerli okuyucularımız yazımızı detaylı okuyarak en kısa sürede kredi başvurusu yapıp ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

»Bilgilendirme! Gelir belgesiz kredi başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var. Gelir Belgesiz kredi başvurusu yapacak okuyucularımız yazımızı iyi okuduktan sonra başvuru yapmanızı öneririz. Çünkü peş peşe kredi başvurusu yapmak kredi notunuzun düşmesine ve kredi çekme şansınızın azalmasına neden olur. Bankaların sunmuş olduğu avantajları dikkatli okuyarak hangisi bütçenize daha uygunsa ona başvurmanızı öneririz.

Bazı bankalar gelir belgesiz kredi imkanı sunarken kampanya dahilinde başvuru yapmış olduğunuz kredi için herhangi bir masraf talep etmemektedir. İnternet üzerinden kredi başvurusu yapan müşteriler için düşük faizli, uzun vadeli kredi çekebilir ve anında hesabınızdan bu parayı kullanabilirsiniz. Çalıştığınız halde gelir belgesi gösteremeyen okuyucularımıza özel hazırlamış olduğumuz detaylar aşağıda yer almaktadır.

Gelir Belgesiz 30.000 TL Kredi Veren Bankalar

Enpara Gelir Belgesiz Kredi:

Gelir belgesiz kredi için internet üzerinden başvurunuzu Enpara.com üzerinden yapabilirsiniz. Kredi için hiç bir belge istenmemkte ve 30.000 TL‘ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. En fazla 48 ay kullanabileceğiniz kredinizi %1,42 faiz ile ile geri ödeyebilirsiniz. 30.000 TL için 48 ay vade seçtiğiniz zaman toplam geri ödemeniz 44.000 TL civarında olur ve aylık taksitleriniz 920 TL olur. Enpara online kredi için hiçbir dosya ücreti alınmamaktadır.

N Kolay Kredi ile Belgesiz, Kefilsiz, Evraksız Kredi:

N Kolay kredi AktifBank tarafından sunulan bir hizmettir. Bu krediyi diğer bankalardan ayıran en önemli özellik ise kredi notunuza asla bakmamasıdır. Evet, kredi notunuz düşükte olsa belgesiz kredi veren AktifBank bu krediyi %2,29 faiz oranı ile vermektedir. Yine online başvuru ile bu bankadan da en fazla 30.000 TL talep edebilirsiniz. Kredinin toplam geri ödemesi 54.521 TL ve vadesi 48 aydır. N Kolay kredi aylık taksitleri ise 1.130 TL‘dir. Kredi masrafı olarak bu miktarı için 150 TL dosya masrafı ödersiniz.

CEPTETEB Anında, Belgesiz Kredi Başvurusu:

CEPTETEB ile mobil cihazınızdan anında kredi başvurusu yaparak anında onay alabilirsiniz. Yine bu başvuru için de kredi tahsis ücreti yani herhangi bir masraf ödemiyorsunuz. Online ve belgesiz imzasız olduğu için bu kredinin üst limiti de 30.000 TL’dir. Krediyi kullanan kişi için sağlık sigortası yapılır. 48 ay(4 yıl) vadeli bu kredi faizi ile birlikte toplam 44.928 TL civarında size yansımaktadır. Bu bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranı ise %1,49‘tur. Faiz oranlarının bu denli yüksek olması haliyle kredinin anında onayanması ve belgesiz temin edilmesinden ötürüdür.

ING Bank Mini Kredi [5 BİN TL]:

ING bank gelir belgesiz olarak iki kredi çeşiti sunmaktadır. Kredilerden birisi 5.000 TL’lik acil nakit ihtiyaç kredisi için diğeri ise 50.000 TL limitli ihtiyaç kredisi. 50.000 TL’lik krediye ait özellikler aşağıda daki yüksek tutarlı krediler başlığı altında ulaşabilirsiniz.

5.000 TL acil ve düşük tutarlı kredi ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Başvuru için ING bank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Diğer bir kolay seçenek ise ING Bank resmi internet sitesine girerek başvuru formu doldurarak başvuru yapmaktır. Kredinin faiz oranı diğer bankalara göre yükse ve %1,84‘tür. Kredi tutarı düşük olduğu için ödemeniz gereken masraf tutarıda 25 TL tutmaktadır. 48 ay vade ile kullandığınızı varsayarsak aylık kredi taksit tutarınız 170 TL’dir.

TEB Pratik Kredi ile Anında İhtiyaç Kredisi:

Birazdan vereceğimiz adres üzerinden TEB anında ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun cevabı bir kaç dakika içerisinde telefonunuza gelmektedir. Faiz oranı %1,55‘tir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında en az vadesi olan banka TEB’dir. Kredinin vadesi 36 ay‘dır. Başvurunuz için nüfus cüzdanınız yeterlidir. Yada ehliyetiniz de olabilir. Kredi masraf tutarı 26 TL.

Hemen özel faiz oranlarıyla TEB Pratik İhtiyaç Kredisi’ne başvurun, cevabı anında cebinize gelsin. Pratik Kredi maksimum limiti 12.500 TL dir. TEB müşterisi olmasanız bile tüm nakit ihtiyaçlarınız için hemen online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Şubeye Gitmeden Kredi Belgesiz:

Akbank Direkt Kredi ile 30.000 TL ye kadar olan ihtiyaçlarınız için hazırlanmıştır. Bu krediyi diğerlerinden ayıran bir özelliği de ertelemeli olmasıdır. Krediyi aldıktan sonra 2018 de ödemeye başlıyorsunuz. Online ortamda yaptığınız kredi onayınız saniyeler içerisinde hesabınıza yansıyabilir. % 1,45 faiz oranı ve 48 ay vde ile verilir. 30.000 ilin aylık taksitleriniz 927 TL dolaylarında olur.

# Akbank için gelir belgesiz kredi başvurusunun bir başka yolu ise ATM’dir. Akbank ATM’si üzerinden de belgesiz, bordrosuz, kefilsiz bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. ATM üzerinden alabileceğiniz kredi limiti 10.000 TL’dir.

30 BİN TL Üstü Gelir Belgesiz Kredi Veren Banklar 2018

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bazı bankaların mini kredilerinin yanında 30.000 TL üzerinde belgesiz kredi imkanları vardır. Fakat buradaki bazı bankalar sizden ek belge isteyebilirler. Bunun sebebi kredi notunuzun düşüklüğü olabilir. İşte o bankalar…

ING Bank 50.000 TL Belgesiz Kredi:

Yukarıda bahsi geçen ING Bank mini krediden ayrı olarak ihtiyaçlarınızı tam karşılamanız için gelir belgesiz yüksek limitli kredi paketide sunmuştur. Gelir belgesiz kredi veren bankalariçerisinde gerekli gördüğünde belge isteyen bir bankadır ING Bank. Kredi çeken kişiye hayat sigortası yapılmaktadır. Kredinin limiti yüksek olsa da faiz oranı diğer bankalar göre düşük ve %1,44‘tür. 50.000 TL’lik kredi için aylık taksit tutarınız 1.541 TL ve toplam geri ödemeniz 73.968 TL olmaktadır. Ayrıca kullanacağınız kredi limitinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti ödersiniz. ( 50.000 TL için 250 TL ödersiniz.)

OdeaBank Online Kredi (Belge İsteyebilir):

OdeaBank ile 35.000 TL’ye kredi kullanabilirsiniz. Üstelik kredi başvurunuzu telefon üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz. SMS bölümüne NAKIT boşluk TCKN yazıp 8444‘e mesaj atarak kredi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. %1,39 vaiz oranı ile kullandığınız 35.000 TL krediyi 48 ay vade geri ödeyebilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgiler için bankaların müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Tablo Üzerinden Gelir Belgesiz Kredi Tekliflerini İnceleyebilirsiniz

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar
Kredi Limiti
Faiz Oranı
Belge
Vade
OdeaBank 35.000 TL %1,39 İsteyebilir 48 Ay
ING Bank 50.000 TL %1,44 Yok 48 Ay
Enpara 30.000 TL %1,42 Yok 48 Ay
Akbank 35.000 TL % 1,45 Yok 48 Ay
N Kolay Kredi 30.000 TL %2,29 Yok 48 Ay
TEB Pratik 12.500 TL %1,55 Yok 36 Ay
ING Bank Mini 5.000 TL %1,84 Yok 48 Ay
CEPTETEB 30.000 TL %1,49 Yok 48 Ay

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?