Ana Sayfa BANKALAR 12 Ağustos 2017

GARANTİ BANKASI KAÇTA KAPANIYOR

GARANTİ BANKASI KAÇTA KAPANIYOR

Türkiye’de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, 1946 yılından günümüze kesintisiz hizmetine devam etmektedir. Banka, yakın zamanda Doğuş Grubu tarafından İspanyol BBVA’ya satılmıştır. Garanti Bankası, Türkiye’de 2. özel banka konumunda hizmet vermektedir. Peki Garanti Bankası kaçta kapanıyor yılında. Sizde bu konuyu merak ediyorsanız Garanti Bankası’nın çalışma saatlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası Kaçta Kapanıyor?

Garanti gerek teknolojik altyapısı, gerekse güleryüzlü personeliyle Türkiye’deki bankalar arasında ön plandadır. Özellikle uyguladığı düşük fiyat politikasıyla beraber uygun faiz oranlarını müşterilerine sunmaktadır. Garanti Bankası şube hizmet saatleri ise, saat 09.00 – 12.30, 13.30 – 17.00 arasında hizmet vermektedir. Bazı merkez bankaları ve havaalanları, alışveriş merkezlerinde bulunan şubeler öğle saatlerinde de açık olabilmektedir. Buna göre tüm Garanti Bankası saat 17.00’da kapanmaktadır.

Garanti Bankası kaçta açılıyor?

Yenilikçi uygulamalarıyla dikkat çeken bankalardan birisi olan Garanti Bankası’nın açılış saati ise haftaiçi günlerinde 09.00 olmaktadır. Haftasıno ise tüm bankalar gibi, Garanti Bankası da kapalıdır. Eğer havale yapmak istiyorsanız Garanti internet şubesine giriş yaparak istediğiniz zaman havalenizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte sizler için daha net anlaşılması için Garanti Bankası çalışma saatleri:

Açılış: 09.00 – 12.30

Öğle Molası: 12.30 – 13.30

Akşam: 13.30 –

17.00

Garanti Bankası eft saatleri ise 09.00 ile 17.15 arasında yapılabilmektedir. Eft ücreti olarak 2.90 TL alınmaktadır. Geç eft ücreti olarak ise 6 TL ücret talep edilmektedir. Garanti Bankası havale ile para göndermede ise 1.15 TL ücret yansıtılmaktadır. Sizde Garanti Bankası kapanış saati 2017 merak ediyorsanız yukarıdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası ile ilgili diğer konulara ulaşmak için sitemizdeki konulara göz atabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?