Ana Sayfa KREDİ 12 Ağustos 2017

Garanti Bankası Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası Düşük Faizli Taşıt Kredisi!

Garanti Bankası taşıt kredileri avantajlarından faydalanmak için bir seçenek olarak sunduğu sıfır araçlarda geçerli bu kampanya ile araç sahibi olmak isteyenlere imkan sağlıyor.

Garanti Bankası 0 Km. Taşıt Kredisi kullananlar düşük faizli taşıt kredisi olanağından da yararlanıyor. Bankaların taşıt kredileri için geçerli olan en fazla kredi karşılama oranı olan yüzde 70’in geçerli olduğu bu krediyi kullanmak isteyenler Garanti Bankası’nın 48 ay vade seçeneğinden ve düşük faiz oranlarından faydalanabiliyorlar. Kredi için belirlenen en az tutar 5.000 lira, en fazla tutar ise 100.000 lira olarak belirlenmiş.

Garanti Bankası araç kredisi almak isteyen kişiler bildirilen detaylar arasında 18 ile 70 yaş aralığında gerçek kişi olmak gerekiyor. İnternetten online kredi başvurusu yaparak ya da bankanın mobil şubesini kullanarak Garanti Bankası taşıt kredisi başvurusu yaparak taleplerini ileten müşterilere banka tarafından en geç 1 iş günü içinde geri dönüş sağlanıyor ve müşteriler detaylar hakkında bilgilendiriliyor.

Garanti Bankası kredi faiz oranları bilgilerinde bu avantajlı taşır kredisi için aylık yüzde 1.29 oran belirlenmiş. Yani Garanti Bankası uygun faizli araç kredisi başvurusu yaparak kabul gören ve 50.000 lira tutarında kredi kullanan bir müşteri 36 ay vade seçeneğini tercih ettiği takdirde yüzde 1.29 faiz oranı ile aylık olarak 1.822 lira taksit ödüyor. Kredi bitiminde toplam faiz oranı BSMV ve KKDF dahil olmak üzere 15.595,60 lira olurken, ödeme bitiminde müşterinin ödediği toplam tutar ise 65.845,60 lira oluyor.

Araç kredisi faiz oranları arasında uygun faiz oranı ile dikkat çeken Garanti Bankası taşıt kredisi için belirlenen tahsis ücreti bir sefere mahsus olmak üzere kredi tutarı esas alınarak yüzde 5 olarak alınıyor. İnternetten kredi başvurusu yaparak kullanılabilen bu kredi ve Garanti Bankası en uygun krediler için şubelere gidilerek de başvuru yapılabiliyor.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?