Ana Sayfa KREDİ 9 Ağustos 2017

Garanti Bankası Anında Bayram Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Anında Bayram Kredi Kampanyası

Değerli okurlarım, son bir kaç gündür bankalar bayram kredisi kampanyalarına ağırlık verdi. Halk’ta ciddi bir kredi çekme talebi var. Hem bayram masrafları hemde diğer masraflar kapıda bekliyor. Yalnız serbest piyasa ve bir bankanın verdiği krediyi öteki banka daha uygun faizler ile verebiliyor. İşte burada bizlere ciddi bir yük biniyor. Sizlere en özel kampanyaları hızlı bir şekilde sunmamız gerekiyor.

EN UYGUN BAYRAM KREDİLERİ

Bende bankalar Kurban Bayramına Özel olarak yayınladıkları Kredi Kampanyalarını anlık olarak sizlere sunuyor. Kredi çekeceklere de bu haftanın sonuna kadar beklemelerini tavsiye ediyorum. Bankalar kampanyalarını yayınlasın. Sonra karar verin ki, en hesaplı olanını tercih edebilin. Bugün Garanti Bankası Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyasına start verdi. Hemen sitemizde de yer ayırdık. Sevgili dostlarım, lütfen bir kampanyaya takılmayın. Sitemizde diğer bankaların kurban bayramı kredi kampanyaları da bulunuyor. Bunları da incelemeniz sizlerin yararına olacaktır.

75.000 TL GARANTİ BAYRAMI KREDİSİ

Garanti bankası ile tüm ihtiyaçlarınızı çok rahat ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Diğer bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da kampanya hazırlamışlar. Ayrıca başvuru yapanlar da çok fazla.75.000 TL limitli krediye herkes başvuru yapabiliyor. Ama başvuru yapanların aylık gelirlerinin olması gerekiyor. Birde kredi alım sürecinden ise gelir belgelerini de bankaya sunmaları şart. Kredi limiti çok güzel. Bankaya sunduğunu gelire göre de size özel bir üst sınır belirleniyor. Lakin en yüksek sınır 75 bin liradır.

KREDİYE İNTERNETTEN BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ

Krediye herkes banka şubelerindne başvuru yapabilir. Ama başvuru için genelde insanlar saatlerini harcamak istemiyor. Bu açıdan oturduğu yerden başvuru imkanı arıyorlar. Sizlerde dilerseniz şu linki garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID3b3faf5 kullanabilirsiniz. Açılan sayfaya bilgilerinizi girersiniz. Sonra başvurunuzu tamamlayıp cevap beklersiniz. Onay gelirse, gelir belgeniz ile birlikte banka şubesine gidip, paranızı alırsınız.

MÜŞTERİLERE İNTERNETTEN ANINDA KREDİ

Garanti müşterisi iseniz, internet şubeden kolayca kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Tabi cep şubeyi de kullanabilirsiniz. Başvurunun ardından bir kaç dakika beklersiniz. Banka sizi değerlendirmeye alır. Kredi sicilinizde herhangi bir problem yok ise genelde onay alırsınız. Onay aldıktan sonra da paranızı anında kullanabilirsiniz. Lakin garanti bankası maaş müşterisi değilseniz en fazla 25.000 TL internetten kredi alabiliyorsunuz. Daha yüksek limitli kredi için garanti bankasına maaş bordronuz ile gitmeniz gerekir.

KREDİNİN MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Demin kredinin en yüksek limitinin 75.000 TL olduğunu belirtmiştim. Kredinizi en az 3 ay ve en fazla 48 ay vade yapabilirsiniz. Burada vade tercihinizi doğru ve mantıklı bir şekilde seçmenizi öneriyorum. Gelirinize ve giderlerinize iyi bakın ve ona göre belirleyin taksit sayınızı. Faiz oranları da kredi limitine göre belirleniyor. Limit yükselince faizler düşüyor. En yüksek faiz %1,89 olarak sunuluyor. En düşük faiz ise %1,29 dur. Kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir. Bunun dışında hayat sigortası da yaptırılıyor. Buda cebinizden çıkacak bir diğer ek ücret

25.000 TL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ ÖDEME PLANI

25.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Taksit sayısını da 48 ay olarak belirlediniz. Faiz oranını sorduğumuzda banka bu şartlar altında %1,44 oranını vermiş oldu. Şimdi genel değerlendirme yaptığımızda, taksit tutarınız 770,60 TL tutuyor. Hayat sigortanız 381,25 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti de 125 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranının da %23,1909 olduğunu belirtelim.

75.000 TL KURBAN BAYRAMI KREDİSİ ÖDEME PLANI

75.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Taksit sayısını da 48 ay olarak belirlediniz. Faiz oranını sorduğumuzda banka bu şartlar altında %1,29 oranını vermiş oldu. Şimdi genel değerlendirme yaptığımızda, taksit tutarınız 2.225,76 TL tutuyor. Hayat sigortanız 1.143,75 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti de 375 TL ödersiniz. Yıllık maliyet oranının da %20,5950 olduğunu belirtelim.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?