Ana Sayfa GÜNDEM 29 Kasım 2017

Barış Arduç Hayranı Genç Kızlar Site Bastı

Barış Arduç Hayranı Genç Kızlar Site Bastı

Deliha sonrası Kiralık Aşk ile dizi dünyasında şöhretini artıran ve Gupse Özay ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Barış Arduç’un hayranları bu kez öyle bir şey yaptı ki…

Daha önce pek çok ünlü isim için yapılan çılgınlıklara tanıklık etmiştik. Ancak bu kez olayın baş kahramanı bir tostçu. Sipariş götürmek için hazırlanırken lokasyonu duyan bir genç kız tostçuyu takibe aldı ve Barış Arduç’a kadar ulaştı.

‘Deliha’ filminin ardından rol aldığı “Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan Barış Arduç şu sıralar ‘Mutluluk Zamanı’ isimli filmde gündemde. Gupse Özay’la aşk yaşayan yakışıklı oyuncunun hayranları filmin tanıtımı için gittikleri sinema salonlarında Barış Arduç’a yoğun ilgi gösteriyor. Barış Arduç ile Gupse Özay, Cihangir’de oturdukları evlerinden Levent’te bir siteye taşınmışlardı. Barış Arduç önceki gün Levent’te bulunan evlerine Etiler’deki bir büfeden tost ve hamburger sipariş etti. Siparişi hazırlayan görevli motokuryeye sesli olarak “Bunlar Barış Arduç’un evine gidecek” dedi.

Mekanda bulunan bir grup genç kız bunu duyunca taksiyle motorcuyu takip etti. Motorcunun arkasından Barış Arduç’un oturduğu siteye giren kızlar kurye gidince oyuncunun kapısını çaldı ve fotoğraf çektirmek istedi. Hayranlarını kırmayan yakışıklı oyuncu dışarı çıkarak onlarla fotoğraf çektirdi. Ardından da site güvenliğini daha dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?