Ana Sayfa BANKALAR 13 Ağustos 2017

Banka Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Banka Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bankalara olan geçmiş döneme ait borçlarınızı sorgulama istiyorsanız banka borç sorgulama yazımızı dikkatli şekilde inceleyin. Bankalardan çekilen krediler bazı olumsuz nedenlerden dolayı geri ödemesi unutulabilmektedir. Çok küçük rakamlarda geri ödesini yapmadığınız kredi, faiziyle birlikte size birgün geri dönecektir. Aynı zamanda bankalara ödenmeyen kredilerin kredi notunu düşürdüğü de bilinmektedir. Peki hangi bankaya ne kadar borcum var? Borçlarımı nereden öğrenebilirim? İşte bu sorulara yanıt niteliğinde bir konuyu sizlere sunuyoruz. Ödenmeyen kredi ile kredi kartı borçlarınızı bu yazıyı inceleyerek hemen öğrenebilirsiniz.

Banka Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bankalardan geçmiş dönemde kullandığınız kredi ya da kredi kartı borçlarınızın ödemelerini sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki sorgulama linklerini kullanabilirsiniz. Sizde daha önceki zamanlarda acil nakit ihtiyaçlarınızdan dolayı bankalardan kredi çekmişseniz veya kredi kartı kullanmış ve borcunu sorgulamak istiyorsanız işte tam size göre bir araştırma konusu. Borçlarınızın tamamını sorgulayarak bankalar borcunuzun kalıp kalmadığını anında öğrenebilirsiniz. Çok basit işlemlerle, T.C. kimlik numarası, telefon numaranız ve bazı kişisel bilgileri doldurduktan sonra internet üzerinden tüm borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bankaların borç sorgulama sistemlerine girerek anlık olarak sistem üzerindeki verilere erişebilirsiniz. Sizde e-devlet borç sorgulama, Tc ile banka borç sorgulama sistemlerini kullanıp hemen borçlarınız olup olmadığını görebilirsiniz.

Banka Borç Sorgulama

Bankalara borçların zamanında ödenmemesi çoğu zaman maddi sıkışıklardan dolayı olsa da, bazı durumlarda geri ödemeleri unutabiliyoruz. Aynı zamanda bazı kötü olaylardan dolayı da borçlu kişiler banka borçlarını unutmaktadır. Bunu da sorgulama işlemi yaparak anında öğrenebilirsiniz. Eğer bankalara borcunuzun olup olmadığı konusunda şüphe duyuyorsanız tek tek müşteri hizmetlerini aramak yerine bankaların internet sitesi üzerinden sorgulama yapılabilmektedir. Eğer bankalara borcunuzu zamanında ödemezseniz genellikle bankalar sms ile bilgilendirme yapmaktadır. Ancak sms reklam mesajlarını engelleyen kişilere bu bilgilendirme ulaşmayabilir. İşte bu durumda iş başa düşerek daha önce kredi kullandığınız bankaların sitelerine girerek borç sorgulama yapabilirsiniz.

Odeabank Borç Sorgulama
Odeabank Bankası’na olan borçlarınızı öğrenmek istiyorsanız Tıklayınız.
Müşteri temsilcisinden sorgulamak için 444 0 444’ü arayabilirsiniz.

EnPara Borç Sorgulama

Finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan EnPara borç sorgulama işlemi için Tıklayın.
Müşteri hizmetleri için 0850 222 3663’ü arayınız.

QNB Finansbank Borç Sorgulama
QNB Finansbank borç sorgulama yapmak ya da güncel verilerinizi kontrol etmek için Tıklayınız.
Müşteri hizmetleri için 0850 222 0 900’ü arayınız.

HSBC Borç Sorgulama
Hsbc Bankası’nda geçmiş dönem olan borçlarınıza ulaşmak için Tıklayınız.
Ayrıca 0850 211 0 111 numaralı müşteri temsilcisini arayabilirsiniz.

Akbank Borç Sorgulama
Akbank’ta olan borçlarınıza anlık olarak ulaşmak istiyorsanız Tıklayınız.
Ayrıca Akbank’ın müşteri hizmetleri numarası 0850 222 2525

İNG Bank Borç Sorgulama
İng Bank borç sorgulama yapmak için bu linke Tıklayınız.
Müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 0 600

Türkiye Finans Borç Sorgulama
Türkiye Finans Bankası’nda olan borçlarınızı öğrenmek için Tıklayınız.
Finansbank müşteri temsilcisi 444 2 444

Garanti Bankası Borç Sorgulama
Garanti Bankası borç sorgulama yapmak isteyenler Tıklayınız.
Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 0 333

Şekerbank Borç Sorgulama
Şekerbank’a olan borçlarınızı görmek istiyorsanız internet bankacılığı için Tıklayınız.
Şekerbank müşteri hizmetleri 0850 222 78 78

Denizbank Borç Sorgulama
Denizbank borçlarınızı sorgulamak ve geçmiş döneme ait hesap hareketleri için Tıklayınız.
Denizbank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 800

Halk Bankası Borç Sorgulama
Halk Bankası’na olan borçlarınıza ulaşmak istiyorsanız Tıklayınız.

HSBC müşteri temsilcisi numarası 0850 211 0 111

Ziraat Bankası Borç Sorgulama
Ziraat Bankası borç sorgulama işlemi internet şubesinden yapmak için Tıklayınız.

Ziraat Bankası müşteri temsilcisi numarası 444 00 00

TEB Borç Sorgulama
TEB Bankası’na olan borçlarınızı öğrenmek istiyorsanız Tıklayınız.
TEB müşteri temsilcisi numarası 0850 200 0 666

Bankalara Borcum var mı?

Bankalara olan borçlarınızı istediğiniz bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra görüntüleyebilirsiniz. Bir bankanın internet şubesini kullanmak istiyorsanız, cep telefon numaranız banka üzerinde kayıtlı olmalıdır ve internet şubesine üyeliğinizi onaylamanız gerekmektedir. Yukarıda yer alan veriler ile sizde çok kolay yöntemle T.C. ile banka borç sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Bu sayede eğer borçlarınız varsa kapatır ve sonrasında kredi notunuzun yükselmesini sağlayabilirsiniz. Borçlarınızı görüntülemek için herhangi bir ücret talep edilmediği gibi, eğer geçmiş döneme ait borçlarınız varsa ve ödeyecek durumunuz yoksa yine bankanızdan yapılandırma talep edebilirsiniz.

Acil olarak nakit ihtiyaçlarımızı karşılamak için bankalardan kredi çekiyoruz. Yukarıda belirttiğimiz bazı durumlarda kredi ödemelerimizi unutabilmekteyiz. İşte bu durumda kredi borçlarını sorgulama yaparak anında bankalara borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankaların müşteri hizmetlerini istediğiniz zaman arayarak borcunuzun olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Banka borç sorgulama işlemini müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak T.C. kimlik numaranız ve kişisel bilgilerinizi verdikten sonra öğrenebilirsiniz.

Banka Borçları Nasıl Öğrenilir?

Banka borcu sorgulama yapabilmek için; Bazı durumlarda müşteri hizmetlerine bağlanmak için çok uzun zaman bekleyebiliriz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz müşteri hizmetlerini aradığınız zaman sizi en sonlara atacak ve bekleme süreniz artacaktır. İşte bu durumda ise internet üzerinden bankaların sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz. Bankaların internet şubesine giriş yaptıktan sonra borç durumunuz ile ilgili anlık olarak bilgi alabilirsiniz. Banka borç sorgulama ya da diğer işlemlerinizi hızlı olarak yapmak için istediğiniz bankanın internet sitesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linklere tıklayarak ilgili bankların borç sorgulama sayfalarına ulaşabilirsiniz.

Eğer borcunuz varsa ve o borcu ödeyecek durumunuz yoksa bankayla iletişime geçip yapılandırma teklifinde bulunun.

Geçmiş döneme ait bir borcunuz çıktıysa daha fazla geciktirmeden borcunuzu kapatmalısınız. Banka borçlarını sorgulama için internet bankacılığına giriş yapamadıysanız yine bankaların müşteri hizmetleri numarasına bağlanabilir ve hemen borçlarınızı T.C. kimlik numarasıyla sorgulayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?