Anderson Talisca’ya Çin Yolu Gözüktü

Anderson Talisca’ya Çin Yolu Gözüktü

Beşiktaş’ın genç yıldızı Anderson Talisca için gerçek kulübü olan Benfica’dan gelen haber devre arasında Beşiktaş kabul ederse...

Beşiktaş’ın genç yıldızı Anderson Talisca için gerçek kulübü olan Benfica’dan gelen haber devre arasında Beşiktaş kabul ederse 25 milyon euro’ya Çin’e satılma ihtimali var. Bonservisi Benfica’da bulunan Beşiktaş’ta kiralık forma giyen Brezilyalı golcü için Beşiktaş kısa sürede vereceği karar olumlu olursa ocakta transferi gerçekleşecek.

Portekizli kulüp Benfica Beşiktaş’ta kiralık oynayan Anderson Talisca için Çin kulüplerinden 25 milyon euroluk transfer teklifi geldiğini yönetime aktardığı yönündeki haberler teyit edilirken spor medyası uzun zamandır Talisca’nın bonservisini almak isteyen Beşiktaş yönetiminin kararını merakla beklemekte. Eğer Beşiktaş Anderson Talisca’nın bonservisi elinde bulunan Benfica kulübünden Talisca’yı satın almak istemeyip Çin’e satılmasına karar verirse 4 milyon gibi bir gelir elde edecek bu transferden.

25 milyon gibi büyük bir rakam teklifini değerlendirmek isteyen Benfica kulübü, Beşiktaşlı yöneticilerin onay vermesi durumda Ocak ayında Çin kulübü ile anlaşma yapılıp Talisca’nın transferi gerçekleşecek.

Portekiz ekibi Benfica Anderson Talisca’nın transferine sıcak bakması Beşiktaşlı yönetimin ise transfere onay vermesi beklenmekte olup karar bu yönde gelişirse Türkiye’de 55 maça çıkan 23 yaşındaki genç golcü kariyerini Çin’de sürdürecek.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?