Ana Sayfa BANKALAR 12 Ağustos 2017

Albaraka Kaçta Açılıyor

Albaraka Kaçta Açılıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. faizsiz bankacılık sektöründe öncü kuruluşlardan birisidir. 1985 yılında kurulan banka, günümüzde önemli hizmetlere imza atmaktadır. Albaraka Bankası, diğer bankaların çalışma saatleriyle farklılık göstermektedir. Sabah saat 09.00’da açılıp öğlen 12.302a kadar olan kesintisiz hizmet süresi 12.30 ile 13.30 arasında öğle molasında 1 saat süreyle kapalıdır. 13.30 ile 17.00 arasında da müşterilerine hizmet veren banka Albaraka kaçta açılıyor diye soranlar için bu konuda cevap vermektedir.

Albaraka kaçka açılıyor

Türkiye’de faizsiz bankacılık alanında öncü bir kuruluş olan ve verdiği hizmetler ile diğer banka kuruluşlarından farklı bir vizyon çizen Albaraka Türk, İslami Bankalar arasından hizmetine devam etmektedir.

1985 yılından bu yana kesintisiz olarak müşterilerine hizmet veren banka, her türlü bankacılık ürününü müşterilerine sunmaktadır. Albaraka’da ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredi ürünlerini kullanabileceğiniz gibi, pek çok alanda farklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Banka ayrıca Eft- Havale, para gönderme yatırma gibi işlemlerde de hizmetine devam etmektedir. Albaraka şubeleri sabah saat 09.00’da hizmete başlamaktadır.

Albaraka Kaçta Kapanıyor

Verdiği hizmetler ile Türkiye’de faizsiz bankacılığın öncü kuruluşlarından olan Albaraka ülkemizin dört bir yanındaki şubeleriyle hizmetine devam etmektedir. 0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralı müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Albaraka mobil uygulamaları ile de banka işlemlerinizi yapabilirsiniz. Albaraka ayrıca Hac ve Umre için finansman almak isteyenlere de destek sunmaktadır.

Albaraka çalışma saatleri

Sabah 09.00 – 12.30

Öğle Molası 12.30 – 13.30

Akşam: 13.30 – 17.00

Albaraka’da bu çalışma saatleri içerisinde Eft yapabileceğiniz gibi havale işlemleri kesintisiz olarak haftanın 7 günü yapılabilmektedir. Havale işlemlerinde saat sınırlaması da bulunmamaktadır. Albaraka kaçta açılıyor diye soranlar için bu konuyu hazırladık. Sizde diğer bankaların çalışma saatlerini merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?