Ana Sayfa KREDİ 3 Ekim 2017

Akbank’tan 2018 Ödemeli Kredi Kampanyası

Akbank’tan 2018 Ödemeli Kredi Kampanyası

Akbank’tan 2018 Ödemeli Kredi İmkanı

Akbank’tan 2017 yılı bitmeden yepyeni bir kredi kampanyası daha. Kredini şimdi al ödemesini ise 2018 yılında yapmaya başladı. Eğer Akbank müşterisi iseniz daha hızlı bir şekilde kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, eğer Akbank müşterisi değilseniz Akbank müşteri olarak yada T.C kimlik numaranız ile Akbank internet sitesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank’tan 2018 Ödemeli Kredi Tutarı ve Aylık Taksitler

Akbank şubesine gitmeden kredi başvurusunda bulunmak isterseniz maksimum 25.000 TL kredi çekebilirsiniz ve en fazla 48 aylık taksitlere bölebilirsiniz.  Eğer 25.000 TL üzeri bir ihtiyaç kredisine ihtiyacınız varsa başvuruda bulunmak için mutlaka en yakın Akbank şubesine gitmeniz gerekiyor.

Akbank müşterileri bir çok konuda olduğu gibi yeni kredi kampanyasında da yine avantajlılar.  Şubeye gitmeden, kefilsiz, belgesiz, imzasız Akbank Direkt Şifreleri ile kredilerinizi hızlı bir şekilde kullanabilirler. Akbank müşteri olmayanlar ise T.C kimlik numarası ve gelir belgesi ile internet üzerinden yada Akbank şubelerinden işlemlerini yapabilirler.

Normal şartlarda Akbank şu anda geçerli olan kredi kampanyalarında kefil zorunluluğu aramamaktadır. Sadece kredi notu düşük olan kişilerden gerekli gördüğü taktirde kredi kullanımı için kefil isteyebilir.  Akbank bu kampanyadan faydalanmak isteyenler için aynı zaman SGK döküm belgesi istemektedir. Serbest çalışan esnaflardan ise gelirlerini belgeyen bir evrak isteyebilirler.

Akbank’tan 2018 Ödemeli Kredi Faiz Oranları

Bankanın sözleşmede ve internet sitesinde belirtmiş olduğu faiz oranları hayat sigortası yapıldığı takdirde geçerlidir. Akbank kredi yıllık hayat sigortası tutar, kullanılan kredi tutarının yaklaşık olarak binde 13üne tekabül etmektedir. Akbank faiz oranları hesaplanırken, kredi hayat sigortasının yıllık primi, kredi tahsilat ücreti ve eklenecek vergiler dahildir. Son zamanlarda yaptığı kampanyalarla adından sıkça söz ettiren Akbank yıl bitimine yakın yine çok konuşulacak bir kampanya gerçekleştirdi. İhtiyaç kredisi ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için size en yakın olan bir Akbank’a giderek bilgi alabilirsiniz. Eğer mesai saatleri içerisinde çok fazla vaktiniz olmuyorsa Akbank’ın web sitesini ziyaret edebilir yada 444 25 25 nolu çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?