Ana Sayfa KOSGEB 11 Ağustos 2017

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

İzmir sanayisi oldukça gelişmiş bir il olduğu için her geçen gün iş verenlere daha fazla işçi ihtiyacı doğmaktadır. İş verenler ihtiyaç duyduğu işçileri fabrikalarında çalıştırmak yerine artık evlere iş vererek birçok noktada kar elde etmektedir. Son yıllarda İzmir’de evlere iş veren firmalar oldukça artmış ve artık birçok kişi evinden çıkmadan, eşler hatta çocuklar birbirine yardım ederek büyük kazançlar elde edilmektedir.

Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler, sadece el emeği ile ayda 2000 TL kazanç sağlayabilir. Bu tamamen kişinin el çabukluğu ile ilgili bir durumdur. Peki siz hangi konularda evde iş yapabilirsiniz. İzmir’de evlere iş veren firmalar 2017 yılında da artmış ve her geçen gün işçi aramaktadır. Bu yazımızda İzmir’de sürekli olarak evlere iş veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Aşağıda evlere sipariş edilen işler sıralanmıştır. Siz de herhangi bir tanesini ya da birden fazlasını tercih ederek evde ek gelir elde etmek fırsatı yakalayabilirsiniz. İşte evlere verilen ve çok para kazandıran işler;

 • Evde pipet paketleme
 • Evde Tütün Sarma
 • Evde Mandal Paketleme
 • Evde Galoş Paketleme
 • Evde İğne İplik Seti Paketleme
 • Evde Kürdan Paketleme
 • Evde Kulak Çöpü Paketleme
 • Evde Pet Bardak Paketleme
 • Evde Pet Tabak Paketleme
 • Evde Pek, Plastik ya da metal Çatal Kaşık Paketleme

Yukarıdaki işlere ek olarak özellikle İzmir’de evlere havlu paketleme ve evlere tekstil işi veren birçok firma bulunmaktadır. Bu saydığımız işler sizin için basit gelebilir. Hatta birçok kişi bu ek iş ile 2000 TL kazanmak mümkün olmaz diye düşünebilir. Ama sonuçta yukarıda saydığımız tüm ürünler elle paketlenerek piyasaya sürülmektedir.

İş veren bunun için sigorta, yemek ve servis parası vererek işçi çalıştıracağına, fason iş vererek evlerde sigortasız işçi çalıştırabilmektedir. İşçiler de isteğe bağlı sigorta yaparak sağlıklarını da güvenceye alabilirler.

İzmir’de Evlere İş Veren Firmalar

Devamlı Evlere İş Veren Firmalar

Evde ek gelir kazanmak isteyenler bu işe girdikten sonra sürekli olarak çalışmak isteyecektir. Çünkü, evde istediği zaman çalışacak olan bu girişimciler kendi kazançlarını kendileri belirleyecektir. Haftanın bazı günleri çalışmak istemeyen kişiler diğer günler bunun telafisini yaparak ek gelirini yüksek tutabilir.

Evlere iş alan kişiler, iş verenden sürekli olarak iş isteyebilirler. Bu konuda özellikle ekibini kurabilen kişiler daha şanslı olmaktadır. İş veren patronlar kalabalık ekip ile çalışmayı daha çok tercih eder. Bunun nedeni de siparişlerin aksamayacak olmasıdır. Siparişlerini aksatan kişiler ile uzun süre devamlı çalışılmaz.

İzmir İlçelerinde Evlere İş Veren Firmalar

İzmir’in merkez ve taşlar birçok ilçesi bulunmaktadır. Bu ilçelerin her birinde büyük işletmeler ve fabrikalar vardır. Bu yerlere başvuru yapan kişiler evde sürekli olarak sipariş alabilir. Peki  İzmir’de kimler evlere iş vermektedir?

 • Buca’da evlere iş veren firmalar
 • Bornova’da Evlere İş Veren Firmalar
 • Torbalı’da Evlere İş Veren Firmalar
 • Selçuk’ta evlere iş veren firmalar
 • Menemen-Aliağa’da evlere iş veren firmalar

Bu saydığımız tüm ilçelerde değişik sektörlerde evlere iş veren kişiler bulunmaktadır. Özellikle yakın çevre, komşular ile ekip kurabilen kişiler bu noktada daha şanslı sayılabilir.

İzmir’de Ek İş Fırsatı

Ekip Kurarak Evlerde Ek İş Yapmak

Ekip kuran kişiler sokakta herhangi bir evde toplandıklarından hem iş verenle iletişimler daha sağlıklı olacak hem de götürü usulü çalışılarak daha fazla kazanç elde edeceklerdir. Son yıllarda evlere iş siparişi alan kişiler bu yöntemi daha çok kullanmaya başlayarak daha yüksek kazançlar elde etmektedirler.

Bir önceki yazımız olan Kocaeli, Bursa ve Gebze’de Evlere İş Veren Firmalar AYDA 2000 TL GELİR başlıklı makalemizde Kocaeli Bursa ve Gebze’de Evlere İş Veren Firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?